2737
2739

سلام دوستان.برای مراقبت از پوست از مو چ کارهایی میکنید؟ ازچه محصولاتی استفاده میکنید؟از کدوم برند؟لطفا قیمتشم بگید😚😚😚

عاشقتم کاربر غلاغسیاه😍از96 خاننده خاموشم.         اِی آسمان! اِی آسمان به سوزِدِل من گواه باش؛که اَز دَست غَم به کوه وبیابان گریختم      داری خبر ک شب همه شب دور از آن "نِگاه"مانند شمع سوختم و اشک ریختم....😔(فریدون مشیری. همایون شجریان. عشق پاک)        ‌‌‌ ‌‌‌‌‌             همتونومیشناسم.تازه چن نفرتون فامیل وآشنایین😈😈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من فقط یه ژل پاک کننده هروز میزنم روشن کننده هم هس اسمش درمالیفت قیمتش حدود 40 

خوبه؟ تاثیرشو دیدی؟ برا چ مواردی استفاده میکنی مهربون؟

عاشقتم کاربر غلاغسیاه😍از96 خاننده خاموشم.         اِی آسمان! اِی آسمان به سوزِدِل من گواه باش؛که اَز دَست غَم به کوه وبیابان گریختم      داری خبر ک شب همه شب دور از آن "نِگاه"مانند شمع سوختم و اشک ریختم....😔(فریدون مشیری. همایون شجریان. عشق پاک)        ‌‌‌ ‌‌‌‌‌             همتونومیشناسم.تازه چن نفرتون فامیل وآشنایین😈😈
2728
شوينده كيوي ابرسان بايودرما ضد افتاب ويشي ضد جوش پنژل مرطوب كننده دست سيگل اينا واس پوست خشكه ك ...

وااای خعلی ممنون جامع وکاربردی😍😍😍😍

2740

من این ماسک میزنم به صورتم عالیه

سفیده تخم مرغ+یکقاشق غذاخوری ژل الوورا رنده شده+یکقاشق چایخوری عسلیکقاشق غذاخوری آب خیار رنده شده + یکقاشق چایخوری گلیسیرین (که 3قطره ابلیمو و3 قطره گلاب اضافه کردم)

اگه کپسول ویتامین ای هم داری یکدونه بریز من نداشتم

باچنگال خوب بهم میزنم کف میکنه 20 دقیقه به پوستم میزنم خشک میشه با اب گرم میشورم بعد اب سرد بصورتم میزنم

صورتم صاف وروشن وابرسانی میشه

مواد توظرف دربسته تویخچال میزارم هرروز یا یک روز درمیون میزنم

بعد ماسک ابرسانم میزنم بعد نیمساعت صورتم آب میزنم مرطوبکننده میزنم بهتر جذب میشه

من این ماسک میزنم به صورتم عالیه سفیده تخم مرغ + یکقاشق غذاخوری ژل الوورا رنده شده + ...

عالیه عالی.خعلی ممنونم ک کمکم کردی دوست خوبم😚😚😚ممنون بابت وقتی ک گذاشتی😍😍