2733
2734
عنوان

فرشام

173 بازدید | 17 پست

فرشامو یه سالو سه ماه پیش خریدم اصلا نشستم  خیلی کثیفن میخوام بدم قالیشویی جاریم میگه من حیاط دارم یکم صبر کن بعد عید هوا کمی گرم شه بیار کمکت میکنم باهم بشوریم بهتر تمیز میشه قالیشویی خراب میکنه گفت فعلا با شامپو فرش روشو بشور 

حالا یکی یه راه خوب با شامپو فرش برام بگه ینی چطور بشورم واینکه چون فرشام کثیفه بدتر نمیشه عایا

فرشام ابین با حاشیه سفید ینی کرم روشن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه بابا خراب چی میشه بده قالیشویی شامپو فرش چرک میره زیر خوب نیست دوتا پا بخوره باز میوفته بیرون 

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!
بده بشورن برا عید دیدوبازدید ک هست خونه تمیز باشه

ک رونا 

دید و بازدید تعطیل میشه 

حالا ببین 

حیف لباسهایی ک خریدیم بریم عید دیدنی 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   

شامپو فرش خوب نیس

قالیشوویی خوبه. اما الان ک پیک کاریشونه خوب نمیشورن

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2738

میشه‌ از فرشت‌ عکس بدی

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       

شامپو فرشو با یه کم اب قاطی میکنی , کف شو روی فرش با یه اسفنج میکشی...

پیشنهاد من اینه ک ب حرف جاری گوش ندی و فرشاتو بدی قالی شویی, چون دست و پا و کمرت عملا به فنا میره بخوای خودت بشوری

😂😂😂😂😂😂ن ان شالله تا اونموقه برطرف میشه

وای خدا کنه 

میترسم شیوع بیشتری کنه 

حیف هر سال عید نداریم 

ی سال اجیل گرون میشه 

ی سال سیل 

ی سال مرض 

اه 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
2706