2733
2739
یه بار با دوستام رفتیم کافی شاپ،من به سرم زد ریسک کنم و یه چیزِ جدید که تاحالا هیشکی نخورده بود رو س ...

اسپرسو بوده☺️

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نمیدونم شاید به خاطر صدای موزیک باشه تو خونه هم صدای اهنگ بیاد نمیتونم هیچی بخورم حتی اب😓 گیر میکن ...

ای بابا حیفه که ادم رستوران میره یه غذای با دل خوش بخوره

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
2738
ایرانو ول کردی رفتی تایلند سوتی دادی😂😂😂😂😂

آدم سوتی هم میده جلو هم وطن خودش باشه به خداا😂😂😂من خوبم ..دوست همسرم پیتزا خرید ..یه اسلایس بهش داد ..بعد این وایستاده بود بقیه پیتزا رو بگیره ..دو ساعت توجیهش کردیم اینجا تیکه ای میفروشن 😂😂😂هیم میگفت این تحفه چیه 12 دلار دادم پاش

رقتیم تو یه کافه سنتی کباب کوبیده سفارش دادم شوهرمم دل و جیگر. اقا آورد با کلیه مخلفات منم کوبیده و یه پیاز گذاشتم لای نون و زدم تو ماست خوردم. شوهرمم تا ته دل و جیگرو خورد به منم تعارف نکرد. همین سوتی نبود خواستم تصور کنید دلتون آب شه 😂😂😂😂

شفای بیماران خاصه داداشم که ام اس گرفته صلوات بفرستین لطفا. التماس دعا. 

با نامزدم رفته بودیم پیتزا بخوریم همین هفته پیش بعد من اومدم یه برش پیتزا رو گذاشتم دهنش که یه گاز بزنه ولی پیتزا لامصب هر چی میکشیدم از دهنش جدا نمیشد😂😂😂

انقدر خندیدیم😂😂😂

یه بارم سر سفره ابگوشت داشتیم تره برداشتم بخورم    کلا جویدن بلد نبودم سرش رسید لوزالمعدم تهش موند بیرون    خوب شد بیرون بود تهش کشیدن بیرون تره لعنتی رو 

اقا داداشم از بس زدم گفت خدا دندون بهت داده واسه نماکله گنده 😒 

2706