2733
2734
عنوان

دکتر خوب برای ختنه کوزاد در کرج

10707 بازدید | 39 پست

پسرم چندروزی بیمارستان بستری بود بخاطر عفونت ادراری الان موقع ادرار خیلی گریه نیکنه دیروز هم سونو داده کلیه و مثانه همه چی نرمال بوده.میگن شاید از التش باشه و باید ختنه بشه پیش کدوم دکتر ببرم که کارش خوب باشه؟؟سنتی خوبه یا حلقه؟؟الان ۲۱روزشه

خدایا من یه مادر غریبم ... تو تنهاییم تورو دارم نذار ازت ناامید بشم😔💔شفای آیدینم رو میخوام😭😭😭

عزیزم ختنه نکن 

بزار چند وقت دیگه

خوب نیست توی این شرایط

مریم از قائم شهر بیاد بهم پیام بده.زن سابق شوهرمومیگم.مرسی.......    😉😉😉😉😉😉                                  .حالا خوب شد . 😐😐😐🤕😷😷😷😷😷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من بردم بیمارستان البرز دکتزبختباری ختنه کرد ۴۰روزه بود حلقه

چندوقت پیش بردید؟؟هزینه اش چقدر شد؟؟

خدایا من یه مادر غریبم ... تو تنهاییم تورو دارم نذار ازت ناامید بشم😔💔شفای آیدینم رو میخوام😭😭😭
عزیزم ختنه نکن  بزار چند وقت دیگه خوب نیست توی این شرایط

اخه دیروز دکتر اورولوژی گفت ختنه کن دوباره عفونت نگیره

2738

من بردم درمانگاه شهید کلانتری بعد از چهارراه هفت تیر، دکتر فریبرز سرابی

خدا خیرش بده عاااااالی بود، نه خونریزی نه بخیه نه پانسمان نه حلقه هییییچی😄😄 تازه همون شب براش جشن گرفتیم ، اصلا پسرم نفهمید ختنه چیه، 

اخه دیروز دکتر اورولوژی گفت ختنه کن دوباره عفونت نگیره

عفونت اداری گرفته بود

نمیدکنم بازم با خودته

مریم از قائم شهر بیاد بهم پیام بده.زن سابق شوهرمومیگم.مرسی.......    😉😉😉😉😉😉                                  .حالا خوب شد . 😐😐😐🤕😷😷😷😷😷

بیمارستان امام علی پیش دکتر علیرضا سینا خواستم ببرم دکتر دلشاد ختنه کنه رفتم مطبش دیدم هر کی رفته ناراضیه دیگه نبردم ولی دکتر سینا عالیه بزنی نتم میاره 

کاربر قدیمیم نی نی یار زحمت کشید بدون دلیل تعلیقم کرد    خدا جونم تنها ارزوم و خواستم فقط سلامتی برای پدر و مادرم و همسرم و خودم و دخترم و پسرمه خودت حافظشون باش  
چندوقت پیش بردید؟؟هزینه اش چقدر شد؟؟

الان ۹ماهشه نزدبک دوماهگی بردم،دفترچه داشت پولی ندادم ،برای ساعت ۲اونجا باش نوبت بگیر همون احطه دکترمیبینه و ختنه میکنه باهمسرت میری دیگه توبالا نرو بزا نوبتت سد برو بالا 

باتموم قدرتم پای بچه هام وامیستم و زندگیشون میسازم ❤
من بيمارستان مريم بردم دكتر دلشاد اصلا اذيت نشدم پسرمم همينطور٣٦روزگي بردم حلقه بود روشش

پسر شماهم اذیت میشد موقع ادرار؟

عفونت اداری گرفته بود نمیدکنم بازم با خودته

اره عفونت ادراری گرفته بود ۱۴روز بیمارستان بود

2706