2733
2739
عنوان

معاینه در. بارداری

153 بازدید | 16 پست

سلام من ماه اخرم و دو هفته دیگه زایمانمه ،میخوام سزارین کنم دکترم امروز باهام بحث کرد. که طبیعی باید زایمان کنی منم پامو توی یه کفش کردم  سزارین میخوام بعد. گفت بخواب معاینه کرد و گفت عفونت داری ،الان دیدم بعد. از. معاینه یکم ترشح خونی داشتم ،موقع معاینه هم درد داشتم به نظرتون این طبیعیه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا من برعکس شما اصرار دارم طبیعی زایمان کنم دکترم میگه من طبیعی نمیام فقط سزارین میکنم و نمیدونم باید چیکار کنم 

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2731
واییی چرا گذاشتی ...اخه دخترعمم اینجوری معاینه اش کردن بچش سقط شد...

ایشون ۲ هفته به زایمانشون مونده دیگه سقط نمیشه که نهایتا کمی زود تر به دنیا بیاد

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
من یک هفته بستری بودم روزی سه چهاربار فک کنم معاینه تحریک میکردن خونی هم میشد...آخرم سز شدم

بعد معاینه لگن امکان زایمان هست؟

2738

چن روزپیش رفتم بیمارستان باکمردردودل درد بدن فهمیدم رحمم دومیل بازشده دانشجوهاخودشونوکشتن تامنومعاینه کنن نذاشتم اخرم ازامضاواسر انگوشت گرفتن ک خودت نذاشتی😏

بعد معاینه لگن امکان زایمان هست؟

آره دیگه هفته۳۹ اینا معاینه میکنن تحریف میکنن تا طبیعی بزایی ولی زیاد وارد نیستن دیگه واسه من خودشون کشتن نشد...من بیمارستات دولتی بودم...خودمم طبیعی میخواستم...امپول فشار هم زدم...هفته۴۲بودم فک کنم سز شدم...اونم نی نی مکنیوم دفع کرد وگرنه سز اصلا نمیخواستم

آره دیگه هفته۳۹ اینا معاینه میکنن تحریف میکنن تا طبیعی بزایی ولی زیاد وارد نیستن دیگه واسه من خودشون ...

منم میخوام طبیعی زایمان کنم ولی دکترم طبیعی زایمان نمیکنه و فقط سزارین میره یه ماما معرفی کرد برای زایمان

به نظرت بدم بیمارستان خصوصی با ماما زایمان کنم یا برم سز دکتر خودم باشه؟

البته من هنوز هفته ۳۰ هستم نمیدونم لگنم مناسبه یا نه

2706