2733
2739
عنوان

دخالت های مادرشوهر در تمام زندگیم

1998 بازدید | 130 پست

من پیش مادرشوهرم زندگی میکنم توی یک اتاق تو خونشون..توی همه چیز زندگیم دخالت میکنه حتی توی لباس پوشیدن و شیر دادن به بچم..چند روز پیش باهام دعوام کرد سر اینکه به بچم به خاطر شیر کمکی میدم چون که خیلی شیرم کم شده..اومد جلو شوهرم‌کلی بد و بیراه بارم کرد منم اصلا حرف نزدم...و هنوزم باهاش حرف نمیزنم و نمیبینمش.ولی با شوهرم حرف میزنه من دوست ندارم..در ارتباط باشه باهاش لطفا هم‌نگید مادرشه چون مادرش همه ی زندگیشو تا حالا خراب کرده نزاشته یه اب خوش از گلومون پایین بره..به نظرتون من چیکار کنم؟دلم میخواد شوهرم به حرفم باشه و به حرف اون بیشعور جان نباشه.خیلی اذیتم کرده تا حالا حتی نزاشت برم مستقل زندگی کنم نزاشت برام عروسی بگیرن.نمیزاره با شوهرم بیرون برم حتی یه دکتر نمیزاره باهم بریم..خیلی خسته شدم...

خدایا مراقب همه ی نینی ها باش..

جاتون خالی مادر شوهرم الان یه بشقاب کباب داغ واسم آورد و یه لیوان آب پرتقال..یکمم خونه تکونی واسم کردو رفت..دستش درد نکنه فداش بشم

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

زمان حاملیگم بخاطر حال بدم پله های خونمون خونه مامانم بودم اگر شوهرم دوهفته ای یکبار برام میوه می اورد مامانش میگفت تمام خرج خانوادتو داره میده 

خدایا مراقب همه ی نینی ها باش..
2738

🤕

منم کنار مادرشوهرم زندگی میکنم و دقیقا درکت میکنم 

متاسفانه چاره ای نداره جز اینکه ازشون جدا بشیم ‌که اونم واسه ما محاله 😶

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**

تا وقتی جدا نشی اوضاع همینه..حتی روز به روز بدترم میشه..پاتو بکن تو یه کفش که باید جداشیم از خانواده ت..حتی شده بری قهر...چرا رضایت دادی از اول آخه

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2706