2733
2734
عنوان

ویروس کر.ونا

| مشاهده متن کامل بحث + 1105 بازدید | 47 پست
منم بچه کوچیک دارم تو گروهی گفتم همینا رو یکی اومد گفت 😡بسه اخبار منفی بسه هشدار خودمون میدونیم .بن ...

من که دکتر بودم گفت بخاطرکمبودماسک میگن ماسک لازم نیست درحالی که دکترگفتن حتما استفاده کنید یه ضدعفونی کننده معرفی کردن گفتن این وپیداکنیدگفت بچه ها هم درمعرض خطرهستن به پسر خواهرم گواهی داد گفت مدرسه نره تاآخراسفندبعدتعطیلات فروردین بره کلاس آموزشی وتفریحی تعطیل شنارو هم ممنوع کردن

پسرم کودک بمان دنیافریبت میدهد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ویروس کروناروجدی بگیریدبه خصوص اونایی که بچه دارن امروزدکتربودم گفت مسافرت توعیدتوکنسل کنید ضدعفونی ...

ماسکای فیل تر دار و چند روز یبار عوض کنیم تاریخ انقضا دارن؟

🌹🌷⚘اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ

من امروز مجبور شدم برم بابچم بیرون.انقدر عصبی ام.دستامونو شستیم.کل لباسانونو عوص کردم ولی...بچه ها ناتوانن.تازه نمیفهمن هم.همه چی رو میکنن دهنشون.بخدا دلم میخواد گریه کنم.

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.

کرو نا مثل آنفلوآنزا هست .تازه میزان مرگ و می‌رسد هم کمتر از آنفلوآنزا هست. حدود ۲ درصد افرادی که کرو نا میگرن ، احتمال مرگ هست . فقط افرادی که سنشون بالاست و سیستم ایمنی بدن شود کن هست و کسانی که بیماری های خاص مثل اسم و ... دارن احتمال مشکل براشون هست. بقیه راحت خوب میشن. کرو نا فقط یه بدی داره اینه که میزان انتشارش بالاست .حالا باز مراقب باشد و کارهایی که میگن رو رعایت کنید.

ماسکای فیل تر دار و چند روز یبار عوض کنیم تاریخ انقضا دارن؟

فیلترداربهترینشn95که متاسفانه توبازارنیست اون هرروزی که بیرون رفتیدتومحیط های عمومی استفاده کرویدبهترروزدوم استفاده نکنید اگرمعمولی هم استفاده میکنیدحتما بهش الکل یاسرکه اسپری کنیدغذاهای گرم بخورید 

2738
من که دکتر بودم گفت بخاطرکمبودماسک میگن ماسک لازم نیست درحالی که دکترگفتن حتما استفاده کنید یه ضدعفو ...

پسر من که هفته بعد بیمارستان ختنه داره اصلا برام مهم نیس به هر چی زیاد فکر کنی همون میشه.....تازه امروز خود دکتر پسرمم ماسک نداشت 😁

پسر من که هفته بعد بیمارستان ختنه داره اصلا برام مهم نیس به هر چی زیاد فکر کنی همون میشه.....تازه ام ...

عزیزم دکتری که منم رفتم هم ماسک نداشت ولی احتیاط لازمه ترسیدن خودش استرس میاره وحساس میشیم ولی بحث احتیاط کردن جداست اون دکتری که من رفتم واقعاازلحاظ علمی عالیه 

عزیزم دکتری که منم رفتم هم ماسک نداشت ولی احتیاط لازمه ترسیدن خودش استرس میاره وحساس میشیم ولی بحث ا ...

من کل زتدگیم بر اساس قانون جذبه...طبق اونم الان پیش میرم.....تنها احتیاطم مثل همیشه اینا نزدیک کسایی ک سرما خوردن نمیشم همین

من کل زتدگیم بر اساس قانون جذبه...طبق اونم الان پیش میرم.....تنها احتیاطم مثل همیشه اینا نزدیک کسایی ...

من وظیفه خودم میدونستم اطلاع رسانی کنم چیزی روکه میدونم من یه فردعادیم‌ولی طبق چیزهایی که شنیدم اونم از منبع موثق دراختیاردوستان قراردادم که اطلاعاتش و داشته باشن پیشگیری بهتره

من وظیفه خودم میدونستم اطلاع رسانی کنم چیزی روکه میدونم من یه فردعادیم‌ولی طبق چیزهایی که شنیدم اونم ...

اره خب منم همه اینا رو میدونم ولی خیلی توجه کردن زندگی منو مختل میکنه

2706