2737
2734
عنوان

ویروس کر.ونا

| مشاهده متن کامل بحث + 1105 بازدید | 47 پست

عزیزم من دوتا بچه کوچک دارم باردار هم هستم و شاغل هم هستم یعنی زبونم لال بیشتر از شما در معرض خطرم!!  فقط دست دادن و روبوسی رو کاملا قطع کن و سعی کن زد بیرون نری. همین!!

خدایا هزار مرتبه شکرت   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من ک اصلا نگران نیستم و نمیترسم میگن شبیه سارس و اون موقع اینستا نت مد نبود زیاد بها بهش ندادن متموم شد ولی حالا همه جارو پر شده و بزرگش کردن

این کاربری سومه چرا تعلیق میشم 🤔🤔🤔🤔🤔
2740

ویروس کروناروجدی بگیریدبه خصوص اونایی که بچه دارن امروزدکتربودم گفت مسافرت توعیدتوکنسل کنید ضدعفونی کننده بگیریدالکل ۷۵ درصدماسک زدن الزامی ماسک معمولی روکه میزنید هریکساعت یکبارعوض کنیددکترگفت تاخردادخطروجودداره

پسرم کودک بمان دنیافریبت میدهد
بچه ها چرا یهویی از روز شنبه،همه اخبارا اومد بیرون،تعطیلیلات شروع شد🙄🙄🙄

اوااااااا نمیدونی؟؟؟ چون بیست و دو بهمن به خیر گذشت.انتخاباتمونم ک گل و بلبل شد.خرشونم از پل گذشت

من هر روز وقتی چشامو باز میکنمو پسرمو میبینم.میگم خدایا شکرت بابت این سوپرایز قشنگت.خدایا دامن همه ی منتظرارو با این سوپرایزت سبز کن.میشه واسه سلامتی پسرم صلوات بفرستید💚💙💛🧡❤💜
ویروس کروناروجدی بگیریدبه خصوص اونایی که بچه دارن امروزدکتربودم گفت مسافرت توعیدتوکنسل کنید ضدعفونی ...

منم بچه کوچیک دارم تو گروهی گفتم همینا رو یکی اومد گفت 😡بسه اخبار منفی بسه هشدار خودمون میدونیم .بنده خدا خیلی حالش خراب بود انگار😂😂😂

نگرانی برای چه ؟شاید هرگز پیش نیاید
2706