2737
2739
عنوان

مدفوع نوزاد ۶ماهه

1421 بازدید | 12 پست

بچها دخترم ۶ماهشه غذای کمکی هم میخوره شکمش دیگه شل نیست طبیعیه؟مثل ادم بزرگا شده،شما به نی نیاتون سوپ میدید ابشو میدید یا میکس میکنید همه مواد؟

پايان همه ي سختي هابعداز ٨ سال يك دختر خوشگل زيبا،تيكر مربوط به تولد يكسالگي دوردانه ام😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میکس کنی عادت میکنه همیشه میکس شده بخوره

منم دخترم هفته دیگه ۶ماهش پر میشه و یه مدته مدفوعش سفت شده

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
2728
میکس کنی عادت میکنه همیشه میکس شده بخوره منم دخترم هفته دیگه ۶ماهش پر میشه و یه مدته مدفوعش سفت شده

اخه میشکن گلوش میکس نکنم اینو خیلی راحت میخوره حالا از یکی دو ماهه دیگه میکس نمیکنم

پايان همه ي سختي هابعداز ٨ سال يك دختر خوشگل زيبا،تيكر مربوط به تولد يكسالگي دوردانه ام😍😍
غذاچیا میدید من که بچم7ماهشه روزی 1وعده فرنی میدم

چرا نمیدی؟وزنش چنده

2738
غذاچیا میدید من که بچم7ماهشه روزی 1وعده فرنی میدم

من سوپ و حریره بادوم و سرلاک و فرنی میدم تو سوپ هم یا با مرغ یا ماهیچه و سیب زمینی و برنج و هویج میریزم

اگه بخوره همش گریه میکنه

خوب حتمادلش درد میگیره کره هم بریز که راحتتر شکمش کار کنه،وزنش چنده الان؟

روزی چند وعده میدی

ناهار و شام سوپ میدم عصر هم حریره میدم گاهی هم شبا سرلاک میدم قبل از خواب

روزی چند وعده میدی

ناهار و شام سوپ میدم عصر هم حریره میدم گاهی هم شبا سرلاک میدم قبل از خواب