2737
2739
عنوان

درد شکم در هفته ۲۱

3303 بازدید | 17 پست

بچه ها من امروز ۲۱ هفتم پر شد

حس میکنم درد زیر شکم دارم ولی خیلی خفیف اصلا ازار دهنده نیست فقط استرس دارم

دردش مثل دردی که تا الان داشتم و حس میکردم واسه بزرگ شدن رحمه نیست انگار درد پریودیه

کمردرد پریودی هم دارم

تا قبل این فقط استخون لگنم درد داشت

خیلی میترسم بچه ها خطرناکه؟ 

ترشح هم حس میکنم 

همش حس میکنم پریود شدم

بهتره بری دکتر

انقباض هم داری؟

بچه هامون ، بزودی میرن ! اونا مهمون ما هستن !بزرگترین اکتشاف برای من این بود که فهمیدم فرزندم یک مهمان است در خانه ام  و روزی از خانه ام  می رود.روزها با سرعت عجیبی میگذرد و او به زودی از من جدا می شود...به خودم گفتم: کدام مهمتر است؟ نظم خانه یا این که فرزندم به خوبی از من یاد کند؟کدام مهمتر است؟ خانه یا اخلاق و روحیه و حسن تربیت فرزندم؟چون دانستم که او مهمان خانه من است. این باعث شد اولویتم را تغییر دهم!بعد از این مهمترین چیز نزد من آرامش خاطر من و اوست.... شروع کردم به پیاده کردن نقشه ام، و طبعا مجموعه کمی از قوانین مهم را انتخاب کردم و خود را ملزم به اجرای آنها دانستم و مابقی چیزها را بدون هیچ قید و شرطی رها کردم. از عصبی شدن و داد و فریاد زدن کم کردم و به آرامش رسیدم.از وسواس هایم گذشتم و به خانه ای راضي شدم که مقداری بهم ریخته و نامنظم است و کمی شلختگی در آن به چشم می خورد. اما، فرزندی را تحویل گرفتم که آرامش دارد و از من و خشم هایم نمی نالد و رابطه ای قوی و زیبا بین ما حاکم گشته است.چون می دانم....او مهمان زودگذر خانه من است.                کودک عزیزم ! امیدوارم مهمانی خانه من زیباترین مهمانی زندگیت باشد.😍                                                                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هفته شونزده دقيقا حالت پريودي داشتم ديشب تا. صب اسير بينارستان بودم سونو و ازمايش اخرشم گفت برو خونتون چيزيت نيست

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
زياد كار كردى ؟ سنگين بلند كردى ؟ جفتت چيه ؟ لكه بينى دارى ؟

کار نه ولی حس میکنم نشستن بلند شدنم بده 

وقنی چیزی میخوام بر دارم از زمین به حالت دسشویی میشینم 

2738
انقباض یعنی چجوری؟؟؟ که مثلا سفتی و اینا حس کنم؟ نه مدارم

یعنی چند ثانیه شکمت سفت بشه مثل توپ بعد ول کنه. اگه داری حتما برو دکتر عزیزم

بچه هامون ، بزودی میرن ! اونا مهمون ما هستن !بزرگترین اکتشاف برای من این بود که فهمیدم فرزندم یک مهمان است در خانه ام  و روزی از خانه ام  می رود.روزها با سرعت عجیبی میگذرد و او به زودی از من جدا می شود...به خودم گفتم: کدام مهمتر است؟ نظم خانه یا این که فرزندم به خوبی از من یاد کند؟کدام مهمتر است؟ خانه یا اخلاق و روحیه و حسن تربیت فرزندم؟چون دانستم که او مهمان خانه من است. این باعث شد اولویتم را تغییر دهم!بعد از این مهمترین چیز نزد من آرامش خاطر من و اوست.... شروع کردم به پیاده کردن نقشه ام، و طبعا مجموعه کمی از قوانین مهم را انتخاب کردم و خود را ملزم به اجرای آنها دانستم و مابقی چیزها را بدون هیچ قید و شرطی رها کردم. از عصبی شدن و داد و فریاد زدن کم کردم و به آرامش رسیدم.از وسواس هایم گذشتم و به خانه ای راضي شدم که مقداری بهم ریخته و نامنظم است و کمی شلختگی در آن به چشم می خورد. اما، فرزندی را تحویل گرفتم که آرامش دارد و از من و خشم هایم نمی نالد و رابطه ای قوی و زیبا بین ما حاکم گشته است.چون می دانم....او مهمان زودگذر خانه من است.                کودک عزیزم ! امیدوارم مهمانی خانه من زیباترین مهمانی زندگیت باشد.😍                                                                       
هفته شونزده دقيقا حالت پريودي داشتم ديشب تا. صب اسير بينارستان بودم سونو و ازمايش اخرشم گفت برو خونت ...

الانم توو این وضعیت ویروسا ادم مینرسه بره بیمارستان

من لکه بینی و اینا ندارم طول سرویکسمم خوب بوده ولی میترسم

اسنرس بیشتر حالمو بد کرده

الانم توو این وضعیت ویروسا ادم مینرسه بره بیمارستان من لکه بینی و اینا ندارم طول سرویکسمم خوب بوده ...

نترس منم ايتطور بودم

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
درد خفیف طبیعیه  رحم داره بزرگ میشه  فقط استراحت کن  درد غیر قابل تحمل بشه و خدایی ...

فعلا که خداروشکر خفیفه ولی چون دردش جدیده یکم‌نگرانم‌کرده

زیاد شدن ترشح ممکنه برا این باشه که حساس شدم و‌هر لحظه چک‌میکنم ؟ حس میکنم وقتی پاکش میکنم سریع بازم میاد 

فعلا که خداروشکر خفیفه ولی چون دردش جدیده یکم‌نگرانم‌کرده زیاد شدن ترشح ممکنه برا این باشه که حساس ...

ترشح زیاد هم عادیه 

یه پد بذار نیم ساعت بذار بمونه روی پد فقط خیس باشه ترشحه 

تا پایین پد خیس بشه کیسه آبه که مطمئنا نیست ولی خب استرس داری چک کن 

🔵🔵🔵وزن اولیه 
2706