2777
2789
عنوان

یه سوال راجع به ویروس جدید برام پیش اومد

| مشاهده متن کامل بحث + 989 بازدید | 77 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا من از وسواس دارم دیوونه میشم اونی که دوسش دارم بیمارستانه کارش همش استرس دارم🙁😨

نامزد منم دستیار جراحه یعنی مامانم اگه منو آروم نمی‌کرد مامانم پیشم نبود سکته میکردم 

هر روز را چنان زندگی کن ، گویا آخرین روز زندگی توست...❤️💫
اگه به اين چيزافکرکنيم ديونه ميشيم هزارتاچيزهست ادم ازبيرون ميگيره.من شوهرم کارگرع بيچاره نميشه که ن ...

یا خدا این کشتن کرونایی ها رو از کجا درآوردن دیگه😂جان عزیزتون هرچی میشنوید باور نکنید❤️

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
بعد از پخت دوباره دست نانوا بهش میخوره😨

به چه نکته ظریفی اشاره کردی.منم ازاین به بعد نون صنعتی میخرم.

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
کلا نه الان برای همیشه هیچ وقت نون رو برای سرد شدن تو این توری های فلزی که بیرون نانوایی میزارن نذار ...

نونواییهای شهر ما

توریهای فلزیشون داخل مغازه است

زندگیم نیاز به یه معجزه داره. یه(صلوات)برام از ته دل بفرست اگه امکان داره.ممنون.
اینایی که ماسک فیلت ر دار میزنن فردا کرو نا قراره فیلت ر  شکن نصب کنه گفتم که بدونین

خخخخخخخ😍😍😍😍😍😂😂😂

ایشالا خدای بزرگ همروصاحب بچه کنه هیچکس چشم انتظارنباشع....😍😍😍خدایا ای خدای بزرگ ای الرحم الراحمین بچم سالم وسلامت دنیا بیاد ای خدای بزرگ 😍😍😍

توشهرمايک هفته است ماسک نيست چرا؟

ایشالا خدای بزرگ همروصاحب بچه کنه هیچکس چشم انتظارنباشع....😍😍😍خدایا ای خدای بزرگ ای الرحم الراحمین بچم سالم وسلامت دنیا بیاد ای خدای بزرگ 😍😍😍
2801