2733
2739
عنوان

یه سوال راجع به ویروس جدید برام پیش اومد

| مشاهده متن کامل بحث + 989 بازدید | 77 پست

به‌ نظرم‌ وزارت‌ بهداشت‌ باید‌ دستکش‌ بده‌  به‌ همه‌ نانواها‌   چون‌ نون‌ ‌ خیلی‌ پر‌ مصرفه

یه‌ دختر‌ ناز‌ دارم‌ دعا‌ کنید‌ خدا‌ی‌ مهربونم‌ یه‌ پسر‌ سالم‌‌  هم‌  به‌من‌ هدیه‌‌کنه‌.😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان وزرات بهداشت اتفاقا اعلامیه داد با نان منتقل نمیشه  چون پخته میسه نگران نباش

بعد از پخت دوباره دست نانوا بهش میخوره😨

زندگیم نیاز به یه معجزه داره. یه(صلوات)برام از ته دل بفرست اگه امکان داره.ممنون.
2731
نوشنه بود نان نه اگه بی واسطه باشه  یعنی خودت بری از تنور در بیاری🤪

مادرشوهرمن خودش نون میپزه روستاس خخخخ فک کنم باید خودمون نون بپزیم

ندیدم در جهان بهتر ز مادر...سروجانم همه بادا فدایت❤
والا منم بهش فکر‌میکنم هی با همون دست هم پول میگیره 

من بیچاره مهمون دارم شوهرم هی داد میزنه الان وقت مهمون امدن راست میگه من همش کار میکنم عرق میکنم الان گلوم داره میسوزه

هیچ تعهدی نمیتونه آدمها رو کنار هم نگهداره مگر این که دلشون به بودن باشه 
2740

باید با دستکش نونو تحویل بده

و پول رو هم خودش دریافت نکنه و یه جعبه ای چیزی بذاره اونجا مردم پولو بذارن اونجا 

میشه یه صلوات برای سلامتی خانوادم بفرستین❤❤❤  لطفا یه صلوات هم بفرستین برای سلامتی همگیمون❤#لطفا_کودکان_را_نبوسیم   #من_به_شما_دست_نمیدهم_چون_شما_را_دوست_دارم ✋ 
الان وزرات بهداشت اتفاقا اعلامیه داد با نان منتقل نمیشه  چون پخته میسه نگران نباش

خخخخ

ن

اگه قبل از پخت الوده شه با حرارت تنور از بین میره

موقع جمع کردن تماس با دست و سطحی که نون رو میندازن داره و ممکنه باز الوده شه

نون رو حتما فریز کنید بعد استفاده کنید نان گرم و تازه مصرف نکنید

فوق لیسانس مشاور و روانشناس  ۱۵ سال سابقه تدریس و مشاوره فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی❤😊

اگه به اين چيزافکرکنيم ديونه ميشيم هزارتاچيزهست ادم ازبيرون ميگيره.من شوهرم کارگرع بيچاره نميشه که نره بيرون فقط خدابهمون رحم کنه.توتاپيک قبلي يکي ازدوستان ميگفت توچين اونايي که کروناگرفتن باتيرميکشن.ديشبم تواخبارميگفت چين داروشوپيداکرده که 17 هزارنفرگرفتن که باتزريق دارو475 نفرمرخص کردن هرکي يه چيزي ميگه

ایشالا خدای بزرگ همروصاحب بچه کنه هیچکس چشم انتظارنباشع....😍😍😍خدایا ای خدای بزرگ ای الرحم الراحمین بچم سالم وسلامت دنیا بیاد ای خدای بزرگ 😍😍😍
مادرشوهرمن خودش نون میپزه روستاس خخخخ فک کنم باید خودمون نون بپزیم

اتفاقا شوهرم میخواد آرد بخره

ما هم همینکار بکنیم

میگه برای یه مدت هست و باید تحمل کرد

زندگیم نیاز به یه معجزه داره. یه(صلوات)برام از ته دل بفرست اگه امکان داره.ممنون.