2733
2739
عنوان

منت الکی

108 بازدید | 5 پست

من تازه فهمیدم وقتی میرفتم خونه ی بابام، غذا و هرچی که جلوم میزاشتن رو شوهرم پولشونو داده یعنی کلا خرج خانوادمو برادرم و زنش که باشون هستنو میده ،قبلا میدونستم هواشونو داره ولی نه تا این خد،بعد جالبه زن داداشم وقتی میرم خونه بابام با منت انگار پذیرایی میکرد و کلی بابت ازدواجم بهم تیکه مینداخت

مگ بابات اینا خودشون نمیتونن خرجشونو بدن

یا داداشت

من دوس دارم آدم خوبی باشم متاسفانه زبونم یاری نمیکنه😁...تیکر یکسالگی فندق مامان..مامان جان انشالله بیاد اون روزی که دامادیتو. فارغ التحصیلیتو. موفقیتت تو اون عرصه ای که خودت دوس داری رو ببینیم منو بابایی...خوشگلا یه صلوات مهمونم کنید . بعدش بگید تامنم براتون صلوات بفرستم♥️♥️🥰

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خواهرم دلتو دریا کن خداروهم سپاس کن بخاطر همسرت که دست خیر داره واسه خانوادت بدون منت قدرشو بدون با این کارات هم ارزش کار همسرتو کم نکن پیش خانوادت یه زمانی یه جایی هم خدا عوضشو چند برابر بهت میده ناراحت نشی گلم ولی خانواده همسرت بود چی میگفتی اندکی تامل کن