2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بسيار عاليه داستان جالبي داره و خيلي خوب اختلاف طبقاتي رو نشون داده هر چند كه دوست داشم آخرش يه جو ...

آره باهات موافقم

اختلاف طبقاتی رو خیلی خوب نشون داد.

ولی ای کاش پایان بهتری داشت😢

خیلی فیلم خوبی بود.👌👌👌

سلام عزیزم ببخشید مزاحم شدم شرمنده  

میشه درخواست دوستی منو قبول کنید؟بی زحمت  لطف می کنید  بازم ممنون میشم اگه قبول کنید

با کلی وصله روی بالم هنوز بلند پروازم!✨ 
2740
میتونی همینجا ازم بپرسی عزیزم اگه بلد باشم، حتما بهت جواب میدم🌸

باشه عزیزم شما بگید چه ساعتی سایت هستید من ازتون سوالم و بپرسم  ممنون  

باشه عزیزم شما بگید چه ساعتی سایت هستید من ازتون سوالم و بپرسم   ممنون    

الان هستم.

دقیقا معلوم نیست دوباره کی میام سایت.

شما سوالت رو بگو عزیزم، اگه بلد باشم جوابت رو میدم.

دقیقا معلوم نیست کی میام سایت. شما سوالت رو بگو عزیزم، اگه بلد باشم جوابت رو میدم.

باشه عزیزم

عزیزم من 17 ساله ام و همون جوری که خودت میدونی من توی سن بلوغم

من تابستون سال 98 کنار گوشام کل جوش قرمز زد اونم ریز و اینا الان همشون کامل خشک شدن هیچی ازشون نمونده فقط ای اثر قهوه ای و قرمز اشون مونده

بعد عزیزم من وسایل ارایشی اصلا استفاده نمی کنم شاید یک یا دو مرتبه در سال اونم بعدش صورتم و با دستمال مرطوب پاک می کنم و می شورم

بعد ضد افتابمم سی گل SPE 30 هست همیشه هم از این ضد افتاب استفاده کردم

والا راستش نمی دونم صورتم چرب هست یا خشک ولی ای بار ای خانمی که توی داروخونه کار می کردن بهم گفتن صورتم چرب هست

حالا این سری که ضد افتابم تمام شده بود و دوباره گرفتم روش نوشته بود برای پوست های معمولی و خشک و منو یکم گیج کرد

بعد من ماسک طبیعی ام گاهی اوقات استفاده می کنم مثلا چند هفته پیش سفیده تخم مرغ زدم ای مدت قبلا الورا می زدم صورتم و  یخ می زدم یا 

با اب سرد صورتم و می شورم و گاهی اوقات یعنی بعضی وقتا صورتم و با با شامپو فیروز بچه میشورم چون شنیده بودم خوبه

ای محلول به اسم کلیدامایسین هم خریدم اما فقط یک بار زدم چون چیزهای خوبی در موردش نخوندم و این که من زیر نظر دکتر تهیه نکردم

ای سوال دیگه ام داشتم عزیزم برای جوش های سر سیاه روی دماغ پیشنهادت چیه؟چون من ای سری  خیلی قبل تر رفتم دکتر ای کرم دست ساز داد که خریدم و ای مدت کوتاه استفاده کردم ولی نتیجه راض کننده ای نگرفتم

بعد سوال دیگه ای که داشتم اینه عزیزم من 3 یا 4 سال پیش میشه گفت تاریخ دقیقه اش و یادم نیست روی کمرم کلی جوش زد خیلی شدید کل کمرم پر شد 

بعد ای مدت خودشون خشک شدن الان اثرشون مونده و واقعا اذیتم و اعتماد به نفسم و کم می کنه الانم روی کمرم جوش میزنه ولی یا خودشون خشک میشن و یا تخلیه اشون می کنم اما اثرشون هست

بببخشید زیاد حرف زدم ممنون میشم جواب بدی

باشه عزیزم عزیزم من 17 ساله ام و همون جوری که خودت میدونی من توی سن بلوغم من تابستون سال 98 کنار گ ...

عزیزم 🌸

من قبلا همینجا توی نی نی سایت، مهم ترین نکات مراقبت از پوست جوش دار رو برای یکی از کاربرا گفتم.

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3358219/کرم-کترل-برای-جوش?page=1

پست های من توی این تاپیک رو با دقت بخون تا یکسری از مهم ترین نکات رو یاد بگیری.

خصوصا اون نکات تغذیه که گفتم.

بعد دوباره بیا همینجا تا بیشتر راهنماییت کنم.

باشه عزیزم عزیزم من 17 ساله ام و همون جوری که خودت میدونی من توی سن بلوغم من تابستون سال 98 کنار گ ...

جوش های سر سیاه بینی ناشی از تجمع آلودگی هستش.

میتونی برای تخلیه اش هفته ای یکبار از بلک ماسک خونگی یا چسب بینی آماده استفاده کنی.

من خودم بلک ماسک خونگی رو بیشتر دوست دارم

2706