2733
2734
عنوان

خانومها کیا اسپرم شوهرشون ضعیف بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2131 بازدید | 64 پست
قبلش ۶ ملیون..حرکت۷۲ مرفو۵۱..عزیزم بعد ازمایش اولی ک بعد عمل بود دکتر دارو داد واسه سه ماه...تا اینا ...

عالیه که 

ان شاالله طبیعی باردار میشی به زودی 

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عالیه که  ان شاالله طبیعی باردار میشی به زودی

ممنون عزیزم همچنین شما...دارو چی داد ب شوهرت

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا
تقویتش کن بهش مولتی ویتامین بده گرمیجات بده منم آندومتریوز دادم عکس رنگی دادم لوله هام باز بودن ذخیر ...

من اول کیستم چهار سانت بود ۲ سال پیش من فکر میکردم بخاطر اینه که باردار نمیشم بعد ۲ سال دکترمو عوض کردم این دکتر معاینم کرد اول گفت کیست نداری شما بعد یکم چرخوند گفت یه کیست ۱۰ میل داری سمت چپ من یعنی ذوق مرگ شدم باورم نمیشد آخه یه مدتم بود دیگه علائم آندو نداشتم کیستم خود به خود کم شد

2731
موقع ارضا درد داش.چون همسر من خیلی اذیته موقع ارضا بعدشم زودانزالی بهش دست میده ناراحت میشه نمیتونه ...

نه درد نداشت 

زودانزالی هم نداشت

فقط گاهی تو نعوظ مشکل پیدا میکرد 

اره طفلکی ها خیلی ناراحت میشن 

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  
2740
تقویتش کن بهش مولتی ویتامین بده گرمیجات بده منم آندومتریوز دادم عکس رنگی دادم لوله هام باز بودن ذخیر ...

دوستم تو عکس رنگی دادی درد داشت؟ آخه دکتر برا منم عکس رنگی از رحم نوشته خیلی میترسم

🎈م‍‌ن خ‍‌د‍‌م م‍‌ث ر‍وان‍‌ش‍‌ن‍‌اس‍‌ا ص‍‌ح‍‌ب‍‌ت م‍‌ک‍‌ن‍‌م م‍‌ث #ر‍وان‍‌ی‍‌ا ع‍‌م‍‌ل ..!.😅🥀️🎈🚶🏼‍♀️
دقیق نمیدونم بین ۱۰ تا ۱۵ میلیون فک کنم با دارو و همه چی 

آهان مرسی گلم انشالله برسی به خواستت و خدا نی نی های خوشگل و سلامت و با برکت بذاره بغلتون

💚خدایاشکرت خدایاشکرت خدایاشکرت💚
دوستم تو عکس رنگی دادی درد داشت؟ آخه دکتر برا منم عکس رنگی از رحم نوشته خیلی میترسم

من همین ماه انجام دادم درد داشت

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا
من همین ماه انجام دادم درد داشت

وای خدایا😰 خیلی میترسم دردش خیلیه؟ 

🎈م‍‌ن خ‍‌د‍‌م م‍‌ث ر‍وان‍‌ش‍‌ن‍‌اس‍‌ا ص‍‌ح‍‌ب‍‌ت م‍‌ک‍‌ن‍‌م م‍‌ث #ر‍وان‍‌ی‍‌ا ع‍‌م‍‌ل ..!.😅🥀️🎈🚶🏼‍♀️
2706