2703
2553

سلام دوستان با ۳ سال ناباروری شوهرم تازه آزمایش داده که دکتر گفت ضعیفه ۲۸ میلیون داره ولی از این ۲۸ میلیون هشتاد درصدش ناقصن مشکل دارن...شما برای درمان چیکار کردید که خوب شد؟من تا حالا خودمم اندومتریوز داشتم ولی لوله هام بازن پس دکتر گفت مشکلی نیستم کیستمم کوچیکه ۱ سانته دکتر گفت مشکلی برای بارداری تو نیس ولی شوهرت باید درمان شه...دکتر نوبت گرفتیم برای شوهرم بیستم نوبت داده

سیاهدونه عسل بخوره هر رو خیلی خوب میشه

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من 

شوهرم از شما هم‌ضعیف تره 

واریکوسل داشت که عمل کرد 

بعد از عمل هی داره بهتر میشه 

دکتر دارو هم بهش داده 

دیگه توکل با خدا 

من ی بارداری شیمیایی رو هم‌تجربه کردم 

اگر بارداری سالم نداشته باشم تا چند ماه دیگه میریم واسه میکرو 

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  

همسرت واریکوسل ندارع؟

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا
من  شوهرم از شما هم‌ضعیف تره  واریکوسل داشت که عمل کرد  بعد از عمل هی داره بهتر می ...

گرید چند بود چقد از عملش گذشته؟همسر منم عمل کرده

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا
من  شوهرم از شما هم‌ضعیف تره  واریکوسل داشت که عمل کرد  بعد از عمل هی داره بهتر می ...

واریکوسلش از چ نوعی بود وضعش خیلی بد بود ؟چون شوهر منم داره باید عمل بشه 

چن وقت بعد عمل رابطه داشتین

💚خدایاشکرت خدایاشکرت خدایاشکرت💚
2714
گرید چند بود چقد از عملش گذشته؟همسر منم عمل کرده

والا من قاطی میکنم فک میکنم ۱ 

همون که کمترینش هست 

خیلی خفیف بود اما چون رو اسپرمش تاثیر گذاشته بود دکتر گفت عمل کنه بهتره 

یکطرفه بود 

ابان عمل کرد 

بهمن که رفتیم ازمایش داد خیلی بهتر شده بود خداروشکر هم تعداد هم حرکت 

اما موفولوژیش نه 😞 

شما چی؟

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  
نمیدونیم تازه اورولوژی نوبت گرفتیم فکر کنم داشته باشه

تقویتش کن بهش مولتی ویتامین بده گرمیجات بده منم آندومتریوز دادم عکس رنگی دادم لوله هام باز بودن ذخیره تخمدانمم خوب بود اما ۱۱ماهه اقدامم برام دعا کن دکتر برا آندومتریوزت چی بهت گفت ؟ من کیستم ۳ سانت ایناس همش فکر میکنم مشکل از منه 

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍
2706