2737
2734

من خودم اینکه پیر و دختر عکس عاشقانه میزارن از خودشون بعد دوستا و آشناهاشون میان کامنت میزارن: بمونید برای هم!!!

واااای این چیه دیگه افتاده دهن همه!!!

یا مثلا عکس بچشون رو میزارن خاله و عمه میاد زیر پستش قربون صدقه میره مامانش هم میاد در جواب مینویسه مرسی خاله جونش.. قربونت برم عمه مهربونش... حالا اون عکسه هم دو دقیقه پیش در حضور همون خاله و عمه گرفته شده!!!

به اینکه تا بارون میاد همه استوری بارون میذارن😐یا برف مثلا 

تو این دنیا هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست ✨🙂🕊... بهم بگو غزل 🤍چندتا زخم رو نادیده گرفتی فقط به خاطر اینکه اونی که چاقو دستش بود رو دوست داشتی🖐🏻🙍🏻‍♀️

عکس نی نی رو‌عصبانی میزارن زیرش از طرف بچه مینوسن غذا نمیخوام به زور بم میدن!

من عادت دارم اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم.😗 پس اگه یه دفعه از اخلاقم ناراحت شدی، یه نگاه به شعور خودت بنداز.😏 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

اینایی که تو لایو هم دیگه رو بغل میکنن ومیبوسن ازشون متنفرم یهو همه کاراتون رو تو لایو بکنین دیگه😒

جوری دنیام رو می‌سازم که خدا بگه بنده منه ها 😉 ............................................................................... ....... دورت بگردم خوب دورم زدی...!😔
تو اینستا نمیدونم ولی تو همین نی نی سایت به عکس اون زگیل الرژی دارم 

اون کجاست؟ چرا من نمیبینم

جوری دنیام رو می‌سازم که خدا بگه بنده منه ها 😉 ............................................................................... ....... دورت بگردم خوب دورم زدی...!😔
2706