2733
2739
عنوان

مادرشوهر.......

213 بازدید | 15 پست

بچه ها مادرشوهرم خداییش زن خوب ودلسوزیه هوامو داره فقط یه کاریش خیلی رو مخمه بهش هم بااحترام گفتم اما اصلا گوش نمیده بیشترلج میکنه اونم بااین وضعیت مریضیا دو تا دختر یه سال ونیم وسه سال ونیم دارم از لب هاشون بوس میگیره انگشتاشونو میکنه تو دهنش  خلاصه یه کارای چندشی میکنه خیلی دوستشون داره اما چکاااااااار کنممممممم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ببین من سر رودروایسی با خواهر شوهرم چند ماه پیش پسرم انفولانزا گرفت ایشونم خیلی خانم خوبیه ولی بچه مریض رو آورد خونه ما پسر منم ازش گرفت 10روز طفل معصوم من تو آتیش میسوخت من میگفتم یعنی زنده می مونه؟؟؟به غلط کردن افتادم پشت دستمو گاز گرفتم توبه کردم اولویت اولم حرمت بقیه باشه دومی سلامت بچه م ...اصلا اصلا اصلا کوتاه نیا مستقیم بگو نبرشون اونجا

2738
شوهرم روش نمیشه بگه بوسشون نکن اخه مادرشوهرم خیلی زجرکشیدس پسرجوونشو داداش جوونشو از دست داده شوهرمم ...

سعی کن غیر مستقیم به بچه هات یاد بدی که نذارن کسی دستشونو بکنه دهنش

پرورده کوردم ایلام خاکمه❤ تیکر کنکورمه😍توروخدا لایک نکنین🙏
سعی کن غیر مستقیم به بچه هات یاد بدی که نذارن کسی دستشونو بکنه دهنش

واسه بچه یه سال ونیمه که هنوز نمیتونه حرف بزنه چجوری بهش بگم باز اون یکی دخترمو میتونم بهش بگم 

2706