2733
2739
عنوان

دارم دیوونه میشم

447 بازدید | 14 پست

مامانم جوون بود ی دفعه فوت شد تو بغل خودم ای خدا اون صحنه هیچ‌وقت یادم نمیره دلم براش تنگ شده تازه فوت شده 11 ماه هنوز ی سال نشده چیکارکنم همش بهش فک میکنم کارم شده گریه مرور خاطراتش داداشم نامزد دل نداره عروسیش بگیرم ی آبجی 16 ساله توخونه داریم خیلی وضعیتم سخته تحملش نمیتونم ازفکرش دربیام  

بعد از تو هیچکس تکرار تونخواهد بود مادرم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شب خونه بابام اینا بودم صب صدای ناله مامانم شنیدم پاشدم صداش کردم دیدم چشمای نازش باز دیگه جواب نمیده دستاش بوس کردم جلو چشام اورژانس اومده بود بهش شوک میزدن خدایا من چه صحنه ای رودیدم خوشحال کسی که مادر داره اگ دوس دارین براش فاتحه بخونین 

2738

ببخشید تاپیک ناراحت کننده ای گذاشتم همش دنبال کسی ام که باهاش درد دل کنم شوهرم وقتی گریم میبینه نمیدونه چیکارکنه بخدا بریدم اگ مریض بود که غصه ام نبود هیچیش نبود ما شب رفتیم خونه مامانم بخوابیم که صبح بچه ام نگه داره باشوهرم بریم تشییع جنازه خاله شوهرم که همون لباس مشکی برا مامانم پوشیدم هیچ مشکل نداش

عزیزم صبورباش ماعید97مادرمونوازدس دادیم 4روزبعدش پدرم طاقت نیوردسکته کردبعد12روزتوبیمارستان موندن اونم رف پیش مامانم.سخت براش خیلی کمه ولی زندگی هنوزجریان داره.صبورباش وسعی کن قران زیادبخونی هم واسه شادی روح مادرعزیزت هم واسه ارامش خودت.روحش شاد

سال بعداین موقه هامن مانکنم وخانم مهندس وایشالایه مامان خوب   وای خداسال بعدو زودتربرسون  شماکه بااسم کاربریم مشکل داری بله باشمام بانو  هیچیوقبول نمیکردبعدهفده تااسم این تکراری نبودقبول شد.تازه مگه چی میشه دنیامون آقامون باشه  یه صلوات واسه روح پدرومادرم مهمونم کن

وقتی میرم خونه بابام آبجی کوچیکم میبینم که مث یه زن چند ساله خونه داری میکنه بهم میریزم قدر مادراتون بدونید هیچکس مث مادر آدم دلسوز نمیشه 

اره سخته خیلی سخته چیزی که اصلا انتظارش نداری یهو پیش میاد من الان با قرص اعصاب ارومم دلم برا شوهرمم میسوزه زندگی براش سخت شده میخوام کناربیام ولی نمیشه هرکار میکنم مانتو یسری وسایلش توخونم هست نگاش میکنم قلبم درد میگیره بزرگترین نعمت خدارو ازدس دادم 

2706