2737
2734
عنوان

استفاده از قدرت درون..

1001 بازدید | 18 پست

کیا با استفاده از قدرت درون یا ضمیر ناخوداگاه تونستن چیزایی ک میخواستن رو به دست بیارن؟من میخوام با استفاده از اون یچیزایی رو تغییر بدم..اما دوست دارم مطمعن بشم که واقعا تاثیر داره یا نه..لطفا اگ نتیجه ای گرفتین بگین حتمااا

خدا بزرگ بود تو خونه ی ما جا نشد..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کار راحتی نیست ، باید ذهنتو خیلی با تمرین قوی کنی تا بتونی 

یادداشت  :👈آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنندمتأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند!عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشندشاغلان از شغلشان می‌نالندبیکارها دنبال همان شغلندفقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورندثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند!سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!
2731

نه قدرت درون. نه ذهن. نه هیچ چیزی. کمک کننده نیست.

تنها چیزی که با قدرت میتونه به خواسته و حرفت برسونه و تغییر ایجاد کنه پول هست. قدرت پول. و خود پول. خوش به حال اونهایی که در حد معقول و نیاز پول دارن.

من . کار همیشگیمه

من یک زن،خواهر ،همسر ،مادر  نیستم . من یک آگاهی ام . یک روح اصیل ک ب زمین اومدم تا رشد کنم و تجربه کنم.آگاهی متصل ب شعور مطلق هستی،در راه رسیدن ب کمال.ب آرامش رسیدم و آرامش من ب هیچ عامل بیرونی وابسته نیست. آرامش من از درون من می‌جوشد مثل چشمه ای جوشان از لابلای سنگلاخ......
نه قدرت درون. نه ذهن. نه هیچ چیزی. کمک کننده نیست. تنها چیزی که با قدرت میتونه به خواسته و حرفت برس ...

قبول دارم حرفت رو..ولی قدرت درونی فوق العاد ای همه ی ما داریم..دوست دارم بتونم ازش استفاده کنم اما نمیدونم چجوری

2738

عزیزم شک نکن میرسی فقط باید به اون چیز فکر کنی و با کسی در موردش صحبت کن اگرم پیدا نکردی گوش مفتی با خودت حرف بزن چون حرف زدن خیلی ارتعاش میفرسته و زودتر میرسی بهش

من فقط توی دنیای به این بزرگی یه ارزو دارم .اونم داشتن بچه ای از کسی که مرد ترین مرد دنیاست .خدایا شوهرم خیلی سختی کشیده تو زندگی .خودت میدونی که چقدر دل رحم و مظلومه .اگه من بنده ی بدی هستم .فقط و فقط به خاطر این که دل اون شاد بشه بهمون بچه بده و این بار برامون نگه دار.💔💔
قبول دارم حرفت رو..ولی قدرت درونی فوق العاد ای همه ی ما داریم..دوست دارم بتونم ازش استفاده کنم اما ن ...

فکر کن قدرت درونی هم داری. چطور صاحبخونه رو راضی کنی که پول پیش به اندازه حقوقت اضافه کنه؟؟؟

فکر کن قدرت درونی زیادی هم داری چطوری بری یه جای دولتی استخدام بشی وقتی کلی پارتی و رانت هست ؟

فکر کن قدرت درونی هم داری وقتی از ساعت 7 صبح تا 7 شب سرکاری و کارفرما قبول نمی کنه و میگه اضافه کار اجباریه. و مجبوری هر روز تا 7 شب سرکار باشی و 9 شب برسی خونه.

قدرت درونی به چه دردی میخوره؟؟؟؟؟؟

وقتی پول نداری خونه ای نزدیکتر به محل کار اجاره کنی؟ یا پولی نداری یه ماشین قراضه بخری. قدرت ذهن توی شلوقی و له شدن مترو چه دردی دوا می کنه

میشه لطفااا توضیح بدی دقیقادچیکار میکنی

قبل از استفاده از قدرت و نیروی عظیم درونت که از خداوند نشأت گرفته باید ذهنت رو.پاک کنی . پاکسازی کنی ب طور کامل . همه چیز رو . وقتی ذهنت خالی باشه الهامات سراغت میان و ب رراحتی می تونی از قدرتت استفاده کنی حتی فکری رو تو ذهن هر کسی ک میخوای القا کنی . من با قدرت درونم ب مردی ک توی رویاها م فکر میکردم رسیدم . مردی ک همه چیزش همونیه ک خودم میخاستم فقط راهشو باید بلد باشی

من یک زن،خواهر ،همسر ،مادر  نیستم . من یک آگاهی ام . یک روح اصیل ک ب زمین اومدم تا رشد کنم و تجربه کنم.آگاهی متصل ب شعور مطلق هستی،در راه رسیدن ب کمال.ب آرامش رسیدم و آرامش من ب هیچ عامل بیرونی وابسته نیست. آرامش من از درون من می‌جوشد مثل چشمه ای جوشان از لابلای سنگلاخ......
قبل از استفاده از قدرت و نیروی عظیم درونت که از خداوند نشأت گرفته باید ذهنت رو.پاک کنی . پاکسازی کنی ...

ببخشیداا هی سوال میپرسم!شما کتاب خاصی مطالعه کردین؟چجوری میتونین ذهنتون رو پاک کنین؟

ببخشیداا هی سوال میپرسم!شما کتاب خاصی مطالعه کردین؟چجوری میتونین ذهنتون رو پاک کنین؟

من سالهاست پاکسازی میکنم . هواوپونوپونو . کتاب آسان ترین راه . کتاب محدودیت صفر . کتاب حضور در وضعیت صفر . شما باید قبل از خواب انجام بدی .من معجزه ها دیدم فقط نمیشه با همه در موردش حرف زد 

من سالهاست پاکسازی میکنم . هواوپونوپونو . کتاب آسان ترین راه . کتاب محدودیت صفر . کتاب حضور در وضعیت ...

ممنون‌گلم کتابارو پیدا میکنم حتماا

مرسی از راهنمایی هات دوست خوبم  

من سالهاست پاکسازی میکنم . هواوپونوپونو . کتاب آسان ترین راه . کتاب محدودیت صفر . کتاب حضور در وضعیت ...

اگه ممکنه خوشحال میشیم به تاپیک ( من خودم را وست دارم ) سر بزنید 

2706