2733
2734

ما تهران هستیم

مدرسه دخترم گفتن بیاین کتابهای بچه هارو ببرین خونه چون میخوایم آموزش مجازی رو شروع کنیم.

وسایل هم توی مدرسه نباشه چون میخوایم مدرسه رو ضدعفونی کنیم

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

😨😨

-اگه من نباشم صبح کی بیدارت میکنه؟                                  +شاش😅😅😐😐   من یه دخترم از جنس خرداد، مغرور و شیطون ‌..از اونایی که تیپ دخترونه و خاص میزنن عطر تلخ و مردونه دوس دارن..                 ۹۹/۹/۱۰میبینمتون(فان)😅🤪🤭

ما هم کرمانیم. من معلمم یک هفته تعطیل کردن. خدا کنه فقط همین هفته باشه وگرنه ما ک نیروی ازادیم نه این ماه حقوق داریم و نه عیدی

نینی قشنگم مامان و بابا خیلی منتظرتن. برو و به خدا بگو خیلی زود تورو بیاره پیش ما. ما خیلی وقته در حسرت گرفتن دستای کوچیکتیم.  به خدا بگو مامانم داره از دوری فرشته کوچولوش دق میکنه. برو به خدا بگو مامانم خیلی تنهاس اجازه بده برم پیشش. ما چشم به راهتیم عزیزدلم. دختر یا پسر بودنت فرق نمیکنه. تو فقط بیا و حال دل ما رو خوب کن‌. میشه برای باردارشدنم صلوات بفرستی؟ دلم خیلی محتاج دعای همتونه    
2738
براماک همه دست خودمونه کلاس اوله غیرانتقاعی هم میره  ولی گفتن دوروزتعطیله اگ کلاتعطبل کرده بل ...

دختر منم غیر انتفاعی میره

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊

پس چرا خوزستان تعطیل نشد🙁ما آدم نیستیم؟!!!

همیشه حق خوزستان رو پایمال میکنن مسئولین

۳تا حاجت خیلی مهم دارم😊شما صلوات بفرستید تا هرچه زودتر برسم به هر ۳تاش♥️و لایکم کنید تا منم براتون صلوات بفرستم♥️😘
ما هم کرمانیم. من معلمم یک هفته تعطیل کردن. خدا کنه فقط همین هفته باشه وگرنه ما ک نیروی ازادیم نه ای ...

آخه عزیزم چه بد..ولی الان سلامتی از همه چیز مهم تره

-اگه من نباشم صبح کی بیدارت میکنه؟                                  +شاش😅😅😐😐   من یه دخترم از جنس خرداد، مغرور و شیطون ‌..از اونایی که تیپ دخترونه و خاص میزنن عطر تلخ و مردونه دوس دارن..                 ۹۹/۹/۱۰میبینمتون(فان)😅🤪🤭
2706