2733
2734

سلام

نمیشه بگی چه کسایی میمیرن از بین 10نفر حدود یک نفر میمیرن الان داخل بیمارستان ما کسایی هستن که مشکوک به این ویروس هستن

این ویروس کشنده نیست و بدن مقاومت میکنه اگر شما مراقب باشید

اینطور نیست که بگیم فقط افرادی که سن بالا هستن میمیرن چون داخل بیمارستان ما پسر 15ساله فوت کرده یا کسایی که بیماری قلبی یا تنفسی از قبل داشتن میمیرن فقط اینا درست نیست و قطعی هم نیست فقط این افراد بیشتر در معرض خطر هستن

نگران نباشید دوستان

همیشه دلیلی برای گریه کردن وجود داره...ما به یک جوک دوبار نمیخندیم پس چرا برای یک مشکل دوبار غصه بخوریم!؟...این بستگی به تو داره که لبخند بزنی یا گریه کنی و غصه بخوری☺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اول از همه کسایی که عمرشون به دنیا نباشه،بالاخره همه یه جوری میمیریم دیگه،دوما میازن کشندگیش یک دهم انفولانزاست پس نکران نباش،بعدشم کسایی که ضعف سیستم ایمنیه بدن دارن،کسایی که سابقه ابتلا به بیماری های تنفسی و ریوی دارن،فشار خون بالا،دیابت،اسم و...

بعد از هرچی هم بترسی به قول قدیمیا سرت میاد نترس و به خودت استرس نده اون بچه کوچولو چه گناهی کرده

من با تو و دخترام ،خوشبخت ترینم 
2738
اگر علائم سرماخوردگی داشتیم چیکارکنیم؟

مثلا چه علائمی؟؟

دارو ها اثری ندارن به نظر من بهتره صبح ها اب گرم و عسل و لیمو بخورید 

پرتقال بخورید 

اگر دیدید وضعیت خوبی ندارید مجبورید برید بیمارستان

همیشه دلیلی برای گریه کردن وجود داره...ما به یک جوک دوبار نمیخندیم پس چرا برای یک مشکل دوبار غصه بخوریم!؟...این بستگی به تو داره که لبخند بزنی یا گریه کنی و غصه بخوری☺

چقدرایمانت ضعیفه توکه این سوال مسخره رواومدی اینجامیپرسی مرگ حق همه ی آدماست یکی زودتریکی دیرترکسی که خدابهش بیشترازوقتش عمرنده والان قرارباشه بمیره خداواسه مرگش یه چیزی وبهونه میکنه وبه زندگیش تواین دنیاپایان میده حالابه هربهانه ای حتی مریضی

چقدرایمانت ضعیفه توکه این سوال مسخره رواومدی اینجامیپرسی مرگ حق همه ی آدماست یکی زودتریکی دیرترکسی ک ...

چه ربطی داره

یعنی چی این حرف ها

چرا همه چیزو ربط میدید به دین و ایمان

من خودم پرستار هستم وضعیت همه رو میبینم اگر داخل بیمارستان بودید همچین چیزی نمیگفتید هیچوقت بدون اطلاع صحبت نکنید و خودتون رو با این حرف ها گول نزنید

مثلا چه علائمی؟؟ دارو ها اثری ندارن به نظر من بهتره صبح ها اب گرم و عسل و لیمو بخورید  پرتقال ...

مثلا بدن درد و آبریزش ،اگر ک ر و ن ا مثبت بشه باید حتما قرنطینه بشیم؟من میترسم بگیرم بعد بقیم تو خونه ازم بگیرن 🤕🤕 هوا بهتر بشه واقعا کمتر میشه؟

2706