2737
2734
عنوان

عیدی یکسال کاریمو ریختن

| مشاهده متن کامل بحث + 556 بازدید | 55 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چرا اینقدر کم   ؟عیدی همیشه برای کارمندا یه پایه حقوق و برای کارگرا ۲ پایه حقوق قطعا پایه همسرت ...

نه حقوق کارمند 1200دولت تعیین میکنه 

همیشه فکر می‌کردم بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی. ولی حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی.
2740
خوب چه ارگانیه که اینقدر کمه !!؟؟؟

کارمند همه جا کارمندا همینن 

همیشه فکر می‌کردم بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی. ولی حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی.
باباخداتونوشکرکنید شوهرماک کارگره وحقوقش ۱۴۰۰با۳تابچه ومستاجری عیدی هم ک نداریم پس چی بگیم چراهمه نا ...

چه دل مهربون  شکرگذاری داری التماس دعا برا حاجت دلم

محتاج صلوات تک تکتون برا آرامش دلم.
کارمند همه جا کارمندا همینن  

بله کارمند و بازنشسته همه ۱و۲۰۰ حقوقشون

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
کارمندای دولت ۱۲۰۰ کارمندان سایر شرکت ها که بیمه تامین اجتماعی دارن ۲ تا ۳/۵ برابر حقوق شون

درستش اینه 2 برابر حقوق بشرطی که از 3 برابر حداقل حقوق تجاوز نکنه . یعنی حداکثر میشه 45500000 ریال . یعنی اگه پایه حقوقتون مثلا دو میلیون و پانصد هزار تومن باشه دو برابرشو نمیتونی بگیری بلکه تا سقف 4 میلیون پانصد میتونن بهت بدن . البته بیشتر هم میشه در صورتی که کارفرما دلش بخواد بیشتر بده 

عزیزم کارمندین اگه معلم باشین که ۳ ماه تا بستون و یک ماه عید تعطیلین و حقوقتونم از یه کارگر کارخونه که تو شرایط سخت تو همه ماه های سال باید سرکار بره با ساعت کاری ۱۲ ساعته بیشتره،حالا بدبختا ب این کارگرا فقط عیدی هست که بیشتر از شما میدن شما ۱۲ ماه سال  دخل و خرجتون با هم جوره ولی اینا چی؟عیدی ک بهشون میدن باید بدن جای تموم بدهکاری های ماه های قبلشدن تازه ی چیزیم باید روش بدارن پس ناشکر نباش

دلبند مادر،فرزند عزیزی که هیچوقت ندیدمت،دلم برای حس دوباره ات تنگ است،چقدر ذوق داشتم از آمدنت و با تو خو گرفته بودم....دیگران مرا به نبودنت دلداری میدهند،اما نمی دانند نمیشود فراموش کرد کسی ک قرار بود روزی تمام سهم تو از این زندگی شود و دیگر نیس،به چه امیدی بدون تو ادامه دهم،شاید برای بقیه چیزی جز یک تکه گوشت بی جان نبودی اما برای من دنیایم شده بودی،کم کم داشتی صاحب اسم میشدی بهار عمرم،دلم تنگ است برای حس داشتنت برای دوباره دوست داشتنت،دوباره به آغوشم برگرد که نبودنت درد است و این درد توان من را کم کرده......."نوزاد رنگین کمان"منتظرتم