2733
2739
عنوان

عیدی یکسال کاریمو ریختن

| مشاهده متن کامل بحث + 556 بازدید | 55 پست
کارمند همه جا کارمندا همینن 

عزیزم منم کارمندم پایه حقوقم ۲۲۰۰ عیدیم هم میشه ۲۲۰۰ تا اینجا میشه ۴۴۰۰بعد خق اولاد ۲۰۰ تومن و ۲ تا تعطیل کاری که میشه ۲۰۰ تومن  و ۱۵۰ حق اشعه و ۱.۲۰۰ کارانه میشه  ۶۳۰۰ تومن و ۱ تومن کارت خرید میشه ۷ تومن یعنی ۱۵ اسفند برای من با ۱۲ سال سابقه کم کم ۷۲۰۰ میریزن 

نه ته چکی دادن زده یک میلیون تومان.از تناقض حرفاشون میگم سر ته هر چیزی رو میزنن

شما برو سایت سهام عدالت برو داخل سایت کدملی و بزن بعد نگاه کن اونجا سهام واقعی رو نوشته

دولت 1 ملیون داد به همه بعد چند سال سود یک ملیون رو ریخت تو حساب هر فرد و این شد سهم اصلی الان برای من پونصد تومن.. حتی اگه یادتون باشه دولت اعلام کرد بیاید مابع التفاوت رو بریزید تا یک ملیون رند بشه که خیلیها نریختن.. خود دولت برای کمیته امداد و اعضا بهزیستی ریخت و اونها الان یک ملیون کامل دارن اینکه برای شما صد ریخته شده علتش اینه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم بستگی داره کارمند کجا باشی 

والا خودشون اعلام کردن 

پدرم کارمند ارتباطات با ۲۵ سابقه کار

عموم کارمند مخابرات با ۲۸سال سابقه کار

عمم معلم با ۲۰سال سابقه کار

داییم معلم با ۲۰سال سابقه کار 

پدربزرگم بازنشسته شرکت نفت 

همشون ۱۲۰۰ گرفتن 😦

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
2728
والا خودشون اعلام کردن  پدرم کارمند ارتباطات با ۲۵ سابقه کار عموم کارمند مخابرات با ۲۸سال ساب ...

نه عزیزم بحث بازنشسته ها که جداست ماها که حین کار هستیم الان عیدیمون ۱ پایه حقوق هستش و اینکه هر وزارتخونه ای متفاوت با دیگری مثلا وزارت بهداشت با تامین اجتماعی خیلی متفاوت هستش 

فکر کنم به دلیل پایه حقوقها هستش که این تفاوت ایجاد میشه بعضیها پایشون بالاتره 

هیچ ربطی نداره حداقل و حداکثر داره

مادرم و پدرم ، بگید چطوری صداتون کنم که برگردید واقعا بهتون نیاز دارم!
2740
نه عیدی دو برابر حقوق یک ماه که میشه ۶ تومن اما به همسرم ۵۵۰۰دادن

عزیزم عیدی ها حداقل و حداکثر دارن گلم، اصلا بی خیال مبارک باشه

مادرم و پدرم ، بگید چطوری صداتون کنم که برگردید واقعا بهتون نیاز دارم!
عزیزم منم کارمندم پایه حقوقم ۲۲۰۰ عیدیم هم میشه ۲۲۰۰ تا اینجا میشه ۴۴۰۰بعد خق اولاد ۲۰۰ تومن و ۲ تا ...

خوشبحالت 

ولی تا اونجایی که مامیدونیم ومیریزن کارمند 1200دولت تعین میکنه هر سال 

همیشه فکر می‌کردم بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی. ولی حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی.