2733
2739
عنوان

خدایی بسه دیگه کرونا کرونا 😐😐😐😐😐😐😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1389 بازدید | 93 پست
تا دیروز از انفولانزا کسی میمرد یا مثلا ایدز ب هیچ جا بر نمیخورد 😐😐😐😐

عزیزم شما خودتو زدی به اون راه مثل اینکه 

کرونا رو با اونا مقایسه میکنی؟ایدز هم به این راحتی منتقل میشه؟به این راحتی سرایت میکنه؟

شما میخوای نگران نشی گوشیتو بدار کنار تلوزیون خودمون رو ببین با بقیه کار نداشته باش 

عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگن خواب زده رو نمیشه بیدار کرد حکایت ایناس 

صدبار گفتن رعایت بهداشت 

دیگه نمیفهمم بازم این جووو دادنا چیه 

تا دیوز بنزین سیل فلان الانم 

کرونا#  

اقایون سایت لطفا در خواست دوستی ندید ک قبول نمیکنم باتشکر 😒
فقطم اینجا اینجوریه ها  بیرون انگار ن انگار خانی اومده خانی رفته  البته بیخیالی هم خوب ن ...

وای حرف دل منو زدی رفیق

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2728

من نگرانم

دیشب معاون وزیر بهداشت گفت حق نداریم آمار قم رو بگیم

امروز وزیر بهداشت گفت خدا نکنه سایر شهر ها مثل قم بشه...مگه اونجا چه خبره نمیگن😖

امروز وزیر بهداشت گفت باشگاه نرید آرایشگاه نرید دندون پزشکی نرید غذا سفارشی نخرید رستوران نرید هر جا صف بود دور بشید فقط

خوب ادم میترسه

عزيزم وقتي وزير بهداشت ديروز تو اخبار ساعت ٢گفت از هجده نفر چهار نفر مردن به عبارتي بيست درصد بيماري كه واگيرش خيلي شديدو آسونه فكر كن بيست درصد بميرن چي ميشه؟آمار دو درصد ماله كشوراي ديگست نه ايران

2738
بخدا منم دارم همین میگم خیلی میان مسخره میکنن تیکه میندازن.بعضی خانمهاواقعا دیگه شورش در اوردن.واقعا ...

مردها اصلا بدون سواد و مطالعه حرف نمیزنن؟! تا حالا نشنیدی مردها حرف مفت بزنن؟ شما اگر تصور میکنی به قدر مردها عقل نداری لابد تصورت درسته ولی به نصف جمعیت عالم تعمیم نده

عزیزم شما خودتو زدی به اون راه مثل اینکه  کرونا رو با اونا مقایسه میکنی؟ایدز هم به این راحتی م ...

ببین لدفا تاپیکو ترک کن حوصل مبحث علمی ندارم 

این ی مثال ساده بود زدم ک با استرس چیزی حل نمیشه 

اقایون سایت لطفا در خواست دوستی ندید ک قبول نمیکنم باتشکر 😒

پن فردا وقت دکتر دارم واجبم نیست برای کارای زسبایی مامانم نمیدونه کلا بیرون رفتنو ممنوع کرده فردا میخوام برم ولی.حالم به هم میخوره از بزرگ کردن یه چیز اط صبح شبکه ۶ روشن زیر نویسای کرونا بلند خوانی میشه حالت تهوع گرفتم

خودت را که به خدا سپردی نگران هیچ طوفانی نباش🌺کشتی نوح را یک غیر حرفه ای ساخت و کشتی تایتانیک را یک حرفه ای🤲🤲🙆‍♀️🙇‍♀️
24٦٢ تا فوت كردن ٢٤٤٠ تو چين ٦ ايران ٤ كره جنوبي ٣ ژاپن هنگ كونك و ايناليا هر كدام ٢ نفر فرانس ...

آمریکا لااااااامصب چیکار میکنه که هیشوقت تلفات نمیده😂😂😂😂خدا با ماست یا با اوناست؟؟🙂🙂🙂

❣🖤مهربانی رسمِ دل های پاک است🖤 ❣
عزیزم اون اماری که تو میبینی تقریبا نصف کشته ها هم نیست نمیخوام دهنم باز شه ولی تو همین کشکر خودمون ...

تصحیح میکنم تا ۹ ساعت زنده میمونه دیشب تو خبر گفتااااااا

برای شادی روح پدرم لطفا یه صلوات بفرستین .😘
2706