2733
2734
عنوان

کیا از اشنایی یا اطرافتون کرونا گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 3956 بازدید | 55 پست
ببین عموت اگه معدش کارکنه رو به بهبودی میره حالش.بره از داروخونه تنقیه بخره استفاده کنه روده هاش هرچ ...

اره تبش خیلی شدید

من نمیگم یوقت ناراحت بشند چون خودشون میگن انفولانزا

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین عموت اگه معدش کارکنه رو به بهبودی میره حالش.بره از داروخونه تنقیه بخره استفاده کنه روده هاش هرچ ...

تنقیه چیه بگید لطفا

اللهم عجل لولیک الفرج ،،،،برای سلامتی وظهور امام زمان صلوات....
اره تبش خیلی شدید من نمیگم یوقت ناراحت بشند چون خودشون میگن انفولانزا

عزیزم اگه انفولانزا هم باشه باید تبشو درمان کنه ببین انفولانزا خیلی بدتر از کرونا بود

به‌عموت بگو تبش درمان شه خوب‌میشه

تیکرتولد گل پسرمه😍خداجونم به خاطر نعمت بزرگی که بهم دادی هزاران مرتبه شکر😍انشاالله قسمت اونایی ک آرزو دارن‌مادرشن😍
2728
فکر نکنم تاعید بتونیم بریم منم تبریز م ،میترسم

هر سال این موقع پول نداشتم الان پول دارم کرونا نمیذاره، حالا جدا از شوخی خیلی میترسم‌ چند روزه تو خونم

من به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود
تنقیه چیه بگید لطفا

ی نی داره ک زیرش ی چی وصله بهش توش اب وصابونه میری دستشویی اروم نی رو میبری توی‌مقعد فشارمیدی اب وصابون‌میره داخل

تیکرتولد گل پسرمه😍خداجونم به خاطر نعمت بزرگی که بهم دادی هزاران مرتبه شکر😍انشاالله قسمت اونایی ک آرزو دارن‌مادرشن😍
2738
بچه ها من تهرانم مشکوک به کرونا هستم الان بیمارستان امام بستری ام تا جواب ازمایشم بیاد حلالم کنید

اي واي ايشالا كه نباشه اما اگرم بود نگران نباش براي سالمندان خطرناك

فقط لطفا بهداشت خيلي رعايت كن كسي نگيره

ی نی داره ک زیرش ی چی وصله بهش توش اب وصابونه میری دستشویی اروم نی رو میبری توی‌مقعد فشارمیدی اب وصا ...

خطرناک نیس؟ اون معده رو میشوره؟

اللهم عجل لولیک الفرج ،،،،برای سلامتی وظهور امام زمان صلوات....