2737
2734
عنوان

کیا از اشنایی یا اطرافتون کرونا گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 3956 بازدید | 55 پست
فعلا که نکردن😑

احتمالش هست خدایی نکرده ناقل باشن

خدا خودش به خیر کنه این کابوس رو

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بچه بگید کدوم شهرین

عزیزم اکثر استان ها درگیرن

خودتون مراقبت کنید

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          

عموی من همه علائمشو داره خواستن بستریش کنند قبول نکرده

دیگه نفسش بالا نمیاد

ولی کسی حرفی از کرونا نزده

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚
2738

عزیزدلم ببین اینا توایران هنوز نمیتونن تشخیص بدن ک کروناس یا ن ازطرف ازمایش میگیرن میفرستن کانادا اونجا تاییدمیشه ک کروناس یا ن

تیکرتولد گل پسرمه😍خداجونم به خاطر نعمت بزرگی که بهم دادی هزاران مرتبه شکر😍انشاالله قسمت اونایی ک آرزو دارن‌مادرشن😍

ی چیز یادم اومد 

دیروز داداشم از اتریش زنگیده بود میگف اینجا ی خانم کرونا گرفته بود برده بودن بیمارستان اون از بیمارستان فرار میکنه میاد تو شهر میگرده که بقیه رو بیگره 

یک چینی دیگه که خودش کرونا داشته رو بقیه سرفه و تف میکرده که بقیه هم مبتلا بشن 

من ازین دوتا خیلی خندم گرفت 😂

عموی من همه علائمشو داره خواستن بستریش کنند قبول نکرده دیگه نفسش بالا نمیاد ولی کسی حرفی از کرونا ...

ببین عموت اگه معدش کارکنه رو به بهبودی میره حالش.بره از داروخونه تنقیه بخره استفاده کنه روده هاش هرچی هست میادبیرون عفونت دفع میشه پدرشوهرم تب سنتیه هرکی تب داشت رو اینجوری درمان کرد

تیکرتولد گل پسرمه😍خداجونم به خاطر نعمت بزرگی که بهم دادی هزاران مرتبه شکر😍انشاالله قسمت اونایی ک آرزو دارن‌مادرشن😍
خدارو هزار مرتبه شکر توشهر ماتبریز فعلا گزارش نشده امروز قرار بود برم بازار چون شلوغ میشه از ترسم نر ...

فکر نکنم تاعید بتونیم بریم منم تبریز م ،میترسم

اللهم عجل لولیک الفرج ،،،،برای سلامتی وظهور امام زمان صلوات....