2737
2734
عنوان

خانمای حدود۱۹هفته باردار

50 بازدید | 17 پست

شما چه کارایی توخونه میکنین در چ حد کار میکنین ...من یه غذا میپزم و میشورم ظرفو...تشکوپتو جمع میکنم لباساروهم اب میکشم شیافم میزنم گاهی کم دل دردم دارم ینی فشار میاد بهم؟

برای خونه دارشدنموسالم بدنیااومدن بچمصلوات بفرستین ممنون🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شونزده هفتم

كلاسامو ميرم

كاراي خونمو ميكنم

غذا ميذارم

اكثرا هم در حين رانندگي هستم چون مكاناي كلاسم فاصلس زياده باهم

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
الان شوهرم دیراومده دارم ازگشنگی تلف میشم

اخی الهی منم بیشتر مامانم میاد کارامو کنه اما هرروز نمیتونه شوهرمم دیر میاد خیلی کار کنه ظرف غذاشو میبره خستس گاهی بچم قوز میکنه درد میاد نمیدونم این کارا زیاده برام یا نه فعلا هم بخاطر مریضی میترسم برم بهداری

خدا خودتونونی نی هاتونوحفظ کنه من خیلی دوسدارم بارداری برم بگروم بازارکاراموکنم ولی هیچوقت نتونستم و الان استراحت مطلقم راستش به زنای بارداری ک همه کارمیکنن حسودیم میشه 

شونزده هفتم كلاسامو ميرم كاراي خونمو ميكنم غذا ميذارم اكثرا هم در حين رانندگي هستم چون مكاناي كل ...

امضاتو دیدم منم دوس دارم بزارم محمد حسین

2738
اخی الهی منم بیشتر مامانم میاد کارامو کنه اما هرروز نمیتونه شوهرمم دیر میاد خیلی کار کنه ظرف غذاشو م ...

چطوری میفهمی قوزمیکنه؟

همون ک گوله میشه بقل ناف؟ 

راستی تکوناشومن خیلی پایین حس میکنم بعضی وقتامیخوره به مثانم

امضاتو دیدم منم دوس دارم بزارم محمد حسین

اسم قشنگيه😍

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
خدا خودتونونی نی هاتونوحفظ کنه من خیلی دوسدارم بارداری برم بگروم بازارکاراموکنم ولی هیچوقت نتونستم و ...

منم همش ضعف دارم و استرس بچه منتظرم این ۵ماهو به خوبی بگذره

من 26 هفته ام. اوایل بارداریم اصلا حالیم نبود همه کار میکردم!! بخاطر دل دردم دکتر شیاف داد بهم. تا پونزده هفته شیاف استفاده کردم بعد گذاشتم کنار دو روز بعدش خونریزی داشتم! دکتر گفت فکرکردی بدون شیافم میتونی کارای همیشگیتو انجام بدی☹️ دوباره شیاف استفاده کردم تا همین یه هفته پیش. تازه چند روزه که شیافو گذاشتم کنار ولی خیلی مراقبت میکنم هم تو رابطه هم موقع کار کردن. حتی جارو برقی شوهرم برام میاره تو اتاق من فقط میکشم!!! چشمم ترسیده

چطوری میفهمی قوزمیکنه؟ همون ک گوله میشه بقل ناف؟  راستی تکوناشومن خیلی پایین حس میکنم بعضی وق ...

زیر دلم سنگ میشه درد میاد نمیدونم شایدم انقباض باشه ...منم پایینه تکون اگه بخوره انگار توی اونجاس تکونشم کمه خیلی میترسم

من 26 هفته ام. اوایل بارداریم اصلا حالیم نبود همه کار میکردم!! بخاطر دل دردم دکتر شیاف داد بهم. تا پ ...

کوفتی خیلیم گرونن ۱۰تاش ۵۰تومن توهم خارجی میزنی...رابطه هم داری باشیاف من میترسم رابطه داشته باشم

2706