2737
2734
عنوان

کاش نمیومدم سایت😑😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 302 بازدید | 22 پست
قربون دلت مهربون . منم خوبم مرسی شکر خدا فدات بشم چخبرا❤

سلامتی عزیزم از کرونا چ خبر سالمین؟

خستم   مثله عمه ای که 15  تا برادرزاده داره  تصمیم گرفتم از این به بعد با مشکلاتم بیرانوند گونه رفتار کنم مثلا برم بالا سر افسردگی بگم چطططوری افسردگیی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قررربونت گلم سلامت باشی.  فعلا که اره شکر خدا  دیونه شدم از شتوشوی😭😭😭😭

اوففف منم قرنطینه هم هستیم خسته شدم تو خونه نشستم

خستم   مثله عمه ای که 15  تا برادرزاده داره  تصمیم گرفتم از این به بعد با مشکلاتم بیرانوند گونه رفتار کنم مثلا برم بالا سر افسردگی بگم چطططوری افسردگیی؟
2731

با این همه کرونا کرونا گفتنمون بازم دم به دقیقه تاپیک میزنن میخوام برم بازار میخوام مهمونی بدم

میخوام مهمونی برم

دارم لباس پرو میکنم 

تو بازارم وااای چقد شلوغه

چه برسه به وقتی که کرونا کرونا نگیم....

ماهم. همش تو خونه😭😭 داداشم میگه. ازادشهر. گنبد. همه. حا بسته هست.  گرگان نمیزارن بری بیرون

واقعا؟

با این همه کرونا کرونا گفتنمون بازم دم به دقیقه تاپیک میزنن میخوام برم بازار میخوام مهمونی بدم میخو ...

اینو موافقم🤦🏻🤦🏻🤦🏻

2740