2733
2739
عنوان

موبر

120 بازدید | 15 پست

تیزبر زدم ولی تاثیر نداشت علاوه بر اون باعث شد ناخونای دستم شل بشه و حالت شکنندگی گرفت و زیرش قرمز شده و پوست اطراف ناخونم خشک شده چیکار کنم؟😔

پنج دقیقه بعد از تولدتان،اسم و ملیت و دین شمارا تعیین می کنند و شما بقیه زندگیتان را صرف دفاع از چیزهایی میکنید ک خودتان انتخابش نکرده اید!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب قبلش باید دستکش دستت میکردی

نمیدونستم اینطوری میشه 😔 الان راهی نداره؟ ناخونامم گرفتم داغون شده بود ولی دستم انگار حالت پیری پیدا کرده

پنج دقیقه بعد از تولدتان،اسم و ملیت و دین شمارا تعیین می کنند و شما بقیه زندگیتان را صرف دفاع از چیزهایی میکنید ک خودتان انتخابش نکرده اید!
2728
من دپی میزنم خیلی خوبه ضد حساسیته

دپی مثل همین تیز بره؟ چجوریه؟ بو نداره؟ 

برای ناحیه بیکینی دیگه؟ تیزبر خب بدترین انتخابت می تونست باشه. برای ناخون ها بهت یه درمان می گم ...

ن برای بدن پا و دست زدم ولی ناخونم داغون شده میگی درمانتو

2738
ن برای بدن پا و دست زدم ولی ناخونم داغون شده میگی درمانتو

زردچوبه و عسل رو خوب هم بزن بعدش یه قاشق کوچیک ماست اضافه کن. غلیظ باشه و زردچوبه خیلی زیاد. مثل خمیر به دستات بمال بذار تا خشک بشه بعد بشور 2 بار تا 3 بار در روز تکرار کن بعد دو روز کاملا خوب می شه فقط تو این دو روز دستت بو می گیره.

برای بدن و پا و ... هم راه حل هست حالا خواستی برات می گم فرق داره.

دپی مثل همین تیز بره؟ چجوریه؟ بو نداره؟ 

بو ک میگن نداره ولی چرا یکم داره. خیلی کم مثل تیز بر و اینا نیست. قرمز اینام نمیکنه. شما برای صورت استفاده کردین یا🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️؟؟؟

تو زندگی ، هرروزی ک ، واسه دلت زندگی کردی ؛ بُردی....حتی اگ اشتباه کرده باشی...✌️
بو ک میگن نداره ولی چرا یکم داره. خیلی کم مثل تیز بر و اینا نیست. قرمز اینام نمیکنه. شما برای صورت ا ...

ن من فقط برای دست و پا زدم. روی پوست مشکلی ایجاد نکرد بعضی قسمتارو فقط میزد بعضیارو نمیزد😐 ولی ناخونام ترکید و اطراف پوست ناخونم چروکیده شده

ن من فقط برای دست و پا زدم. روی پوست مشکلی ایجاد نکرد بعضی قسمتارو فقط میزد بعضیارو نمیزد😐 ولی ناخو ...

باید ابش ولرم باشه. ولی خب دپی خیلی خوبه. من خیلی وقته استفاده میکنم خیلی هم خوب برمیداره. بو هم نداره ب اون صورت.

تو زندگی ، هرروزی ک ، واسه دلت زندگی کردی ؛ بُردی....حتی اگ اشتباه کرده باشی...✌️
زردچوبه و عسل رو خوب هم بزن بعدش یه قاشق کوچیک ماست اضافه کن. غلیظ باشه و زردچوبه خیلی زیاد. مثل خمی ...

خیلی طول میکشه😑

باید ابش ولرم باشه. ولی خب دپی خیلی خوبه. من خیلی وقته استفاده میکنم خیلی هم خوب برمیداره. بو هم ندا ...

چنده؟

2706