2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بانووو🙍‍♀🙍‍♀🙍‍♀

تصمیمتو بگیر💪💪

تصمیم برای یک تغییر بزرگ🤩🤩

تصمیم برای زندگی بهتر و سالم تر🧚‍♀🧚‍♀

تصمیم برای سلامتی بدن🤗🤗

این تصمیم تو میتونه خیلی زندگیتو تغییر بده😎😎

یه تغییر عالییی💃💃💃

کم کردن وزن همین تصمیم هست😍😍

باهامون برای بهتر شدن همراه شو👍👍👍

با کمترین هزینه بدنتو بساز  💪💪

بدون دارو و دمنوش❌❌❌

فقط با سالم خوری🤩🤩

لینک گروه لاغریمون رو کپی کن و تو تل پیست کن وارد شو

@kampein_laghary

2731

از برنامه کرفس استفاده میکنی؟

یادمه اگه اشتباه نکنم قبلا کرفس تو پیج اینستاش گفته بود کالری که برنامه به شما میده برای کاهش وزنه..پس کم نکنید ازش فقط در کنارش ورزش کنید

باز هم تو خود اپ یا پیج اینستاش یه نگاهی بنداز

ورزش کن خیلی بهتره که

هر زنی برای لبخند زدن در آینه باید مردی را داشته باشد که با شـانه‌ی انگشت‌هایش، گره دلتنگی موهای بلند زن‌را باز کند و بگوید که هرجور که باشی،زیبایی❤👩‍❤️‍👨

[QUOTE=125425787]بانووو🙍‍♀🙍‍♀🙍‍♀ تصمیمتو بگیر💪💪 تصمیم برای یک تغییر بزرگ🤩🤩 تصمیم برای زندگی بهتر و سالم 

بروباباپول میگیری تو

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
2738
[QUOTE=125425787]بانووو🙍‍♀🙍‍♀🙍‍♀ تصمیمتو بگیر💪💪 تصمیم برای یک تغییر بزرگ🤩🤩 تصمیم برای زندگی ب ...

انتظار داری برنامه غذایی و ورزشی رو رایگان بدم بهت اره دیگه ما ایرانیا به چیز مفت عادت داریم 😊

انتظار داری برنامه غذایی و ورزشی رو رایگان بدم بهت اره دیگه ما ایرانیا به چیز مفت عادت داریم 😊

رژیمیه که خود هر انسانی میدونه من عضو شدم پولم هدر رفت همین ورزش و رژیمی بود که بامداد جون رایگان در اختیار همه قرار میده 

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
رژیمیه که خود هر انسانی میدونه من عضو شدم پولم هدر رفت همین ورزش و رژیمی بود که بامداد جون رایگان در ...

بعدشم این برنامه ای که من میدم آنالیز شدست هردنبیلی نیست

برنامه دکتر کرمانی هم دیروز یه جایی دیدم هیچ فرقی با برنامه من نداره تازه اون بالای 200 میگیره بعد مردم ما برای 35 جونشون درمباد

بعدشم این برنامه ای که من میدم آنالیز شدست هردنبیلی نیست  برنامه دکتر کرمانی هم دیروز یه جایی ...

شما خودتو با دکتر یکی نکن که گلم بیخودی اون همه سال درس نخوندن که 

2706