2737
2739

حالم گرفته شد بابا 

دوست خودم که متاهل شده چسبیده ب خونه مادرشوهرش   باهمونا بمونه 

اینجام که همش تاپیک مادرشوهر خواهرشوهر جاری

ما مظلوم واقع شدیم بیایین دور هم باشیم 

از خودتون بگین

از دغدغه هاتون ب جز کرونا   

فقط خدا 

من مجرداهم نمیخوانم چه برسه به متاهلا

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

امتحانا میان ترممم‌ک‌از دو روز دیگ‌شروع‌میشه دقه دقه منه و ی پسره ک‌نمیدونم میخواد با من دوست بشه نکبت یا نه 

عه😭🤪

کاش من پتو بودم....همینجور رو تخت میموندم یکی دیگه میرفت سر کارهام😂😉😜
2740
شايد با مادر شوهرش حال ميكنه چرا اينطورى ميگيد

اوووو حالا توضیحش مفصله

حال ندارم توضیح بدم تاپیک قبلم هست

خیلی ام خوب میگم 

ادم های بی چشم و رو زیاده

قضاوت نکنید برین بخونید تاپیکمو 

فقط خدا 

میخام دانشگاه قبول شم و یه کاری پیدا کنم 

فرصت ها مثل رنگین‌کمان میمونن اگه زود نبینیش دیگه معلوم نیست باز کی ببینی🌈                                                                  در انتظار آرزوهایم ...💫🌠
2706