2733
2734
عنوان

غذا با مرغ و نخود لوبیا

311 بازدید | 18 پست

سلام خانم ها...من میخواستم قیمه بپزم..‌دیدم گوشت خورشتی ندارم😐...مرغ دارم و لپه هم ندارم 😕نخود لوبیا دارم😁

میشه با مرغ و نخود لوبیا غذایی درست کرد؟؟؟،!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره.مرغو جدا نخود لوبیا رو هم جدا بپز.بعد با مرغ خوراک مرغ درست کن نخود لوبیا رو هم بسته بندی کن بذار یخچال واس اش رشته😁خیلی بی مزه بود مگه نه😁؟

نمیدونم همه لرا خوشگلن یا هرکی خوشگله لره🤔🤔😎😎😎
2728

با خود نخود گرد درس کن اگ وقت واس خیسوندن نداری الان بزار بپزن بعد لپه کن لوبیا هم نیاز نیست میشه خوراک وحشت اونوقت...گوشت مرغ هم عالیه واس قیمه سیب هم خلال کن بزار

2740
نشنیده بودم😀 گوگل بزنم؟ یا امینی ک میگی همه چی در هم برهم

تو گوگل بزنی میاره برات، بهش کابلی پلو هم میگن،خودم زیاد میپزم و واقعا عاشقشم، خوبیش اینه میتونی مثلا نوشته کشمش و اینا تو به جاش لوبیا یا نخود بریزی تو غذات، اگه هیچی نداری در حال حاضر اماده و دم دست با رب و مرغ و عدس و گوجه و برنج راحت میتونی بپزیش

عزیزم قرمه سبزی با مرغ دست کن  

سبزی هام برچسب ندارن این دفعه گرفتم...اصلا نمیدونم چی ب چی هستن...کدوم کوکو کدوم شکم پری کدوم اسفناج کدوم قرمه.....باید مامانمو بیارم برام تفکیک کنه😂