2733
2739
عنوان

راهنمایی میخوام

168 بازدید | 17 پست

دوستان دیروز شوهرم پیام داده 

اعصابم خرده سربه سرم نذار چند روز 

هر چی میگم چیه میگه بیخیال

منم نبودم خونه رفته بودیم مشهد واسه چند ساعت

تا اخر شب هی میگفتم خوب دردت بگو  به خاطر منه خسته شدی از من چیه خو بگو مگه من نامحرمم هی میگفت بیخیال 

ی پیامم داد نوشته دلم خیلی گرفته عزیز

منم گفتم از چی دلت گرفته چی کم داری تو زندکیت چی کم‌گذاشتم بجا من گله کنم از اخلاق دم دمی مزاجت تو فاز برداشتی

دیگه چیزی نگفت

تا ساعت۳ صبح رسیدم خونه تو حال خواب بود منم رفتم تو اتاق با بچه ها خوابیدیم

الانم مغازس

به نظرتون بهش پیام بدم سلام صبح بخیر اینا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره باهاش صمیمی شو ازش بکش بیرن ببین چیشده بعد بیا به ما بگو

به ما بگه😐😐

من عادت دارم اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم.😗 پس اگه یه دفعه از اخلاقم ناراحت شدی، یه نگاه به شعور خودت بنداز.😏 
2731

🤣🤣🤣جمله اخرتو برم 

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه

بهش پیام بده ولی گیرنده،،هی ازش نپرس چرا،بذار حالش ک خوب شد حتما خودش میگه

من یه دوسه بارازش میپرسم چته اگه نگفت بیخیال میشم بعد خودش میاد میگه😏

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تویی والاترین مهمان دنیایم ❤️که دنیا بی تو چیزی چون تـ❤️ـورا کم داشت‌...❤️.      تیکر سه سالگیِ ارغوانم😍
2738

😅🤔😅🤔😅🤔

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تویی والاترین مهمان دنیایم ❤️که دنیا بی تو چیزی چون تـ❤️ـورا کم داشت‌...❤️.      تیکر سه سالگیِ ارغوانم😍

والا با این طرز جواب دادنت من بودم جوابتو نمیدادم😳

چرا خانما تا شوهرشون تو خودشه یا ناراحته سریع جبهه میگیرن از من خسته شدی از من فلان شدی

یا اگه بخواد تو خودش باشه بزور میخواین از زیر زبونش حرف بکشید

مردا با زنا فرق دارن اونا سریع سفره دلشونو که باز نمیکنن 

وقتیم کسی ناراحته با محبت باهاش حرف میزنن ولی پیله نمیکنن چته چی شده د حرف بزن لا مصب 

واه

خدا هیچکسو از عشقش جدا نکنه که مجبور بشه تا زندس با داغ جدایش سر کنه و بسوزه   

اره عزیزم پیام بده یا زنگ بزن به نظرم نباید اون حرفتو میزدی شاید شوهرت بهت میگفت چی شده هیچ موقع هم جای خوابتونو جدا نکن حتی یه شب صداش میکردی باهم برید تو اتاق مردا بعضی موقع ها اینطوری میشن بازم بدون اینکه گارد بگیری اروم ازش بپرس

واقعا کههه... میخواسته دردو دل کنه سریع زدی تو پرش خب میزاشتی چارکلام حرف بزنه... 

نه همون اولم با درد دل نگفت

ازش پرسیدم میخوام دیدن زن عمو بنظرت چی ببرم

گفت هر کار میخوای بکن چند روز سر به سرم نذار 

من هیچوقت جامو جدا نکردم اون جدا میکنه

خانوما باحرف زدن سبک میشن . اقایون با سکوت . تو همون روال قبلو پیش ببر. توهیچ شرایطی سلام صبح بخیرو سلام شببخیرو کنار نزار. ی پیامم بهش بده بگو ک چقدر دوسش داری . و همیشه اغوشت براش بازه .و هروقت بخواد حاضری باجونو دل ب حرفاش گوش بدی . و هرکمکی ازدستت بربیاد دریغ نمیکنی . 

.
2706