2737
2734
عنوان

دانشگاه فرهنگیان برم؟؟

1630 بازدید | 41 پست

بچه ها من پارسال کنکور دادم رتبم ۲۴۰۰ اومد الانم جوابای تکمسل ظرفیت فرهنگیان اومده قبول شدم تنها مشکلی ک هست اینه ک من ترم ۶ روانشناشی هستم کم مونده مدزکمو بگیرم خودشم از دانشگاه سراسری تو دوراهی سختی موندم نمیذونم برم فرهنگیان و از ترم ۱ دوباره شروع کنم ب خوندن یا همین رشتمو ادامه بدم خونوادمم میگن برو فرهنگیان 😥😥

من بودم میرفتم فرهنگیان...از حالا حقوق میگیری کارت اماده هست ..فشار کاری نداره

نمیتونی مدرک معادل بگیری؟

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برو فرهنگیان. چون الان کسایی که میان کارورز میشن خیلی‌هاشون لیسانس و فوق لیسانس دارن مخصوصا روانشناسی و علوم تربیتی.... راهتو کوتاه تر میکنی... نسبت به تو خونه موندن بهتره

بگو🙂 بخند 🤗 زندگی کن 💃

فرهنگیان ب نظرم بهتره چون اخرشم سرکار میری و زود جذب مدارس میشی اما بازم دل خودت و علاقت مهمه

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 

برو فرهنگیان. 

این.رشته هم فک کنم بتونی فوق دیپلمش رو بگیری 

چون نصف بیشتر خوندی. 

بازم از چند نفر سوال کن ببین چه جوری میشه که این رشته رو تموم کنی. 

فرهنگیان عالیه به نظرم 

بازم بپرس

خدایا شکرت😍
2738

برو فرهنگیان ، درسته وابسته دوستان و دانشگاه خودت شدی ،ولی برا آیندت اون بهتره، بری مدرک روان بگیری بشینی کنج خونه چ فایده داره

کاربر دختر خاص ک لغو کاربری شدی تو رو خدا اومدی تو نی نی سایت بهم خبر بده یه کار مهم دارم باهات🙏🙏

برو فرهنگیان شک نکن . فکر کردی روانشناسی کار الان هست . روان شناسی شاید ارشد کار پیدا کنی .  دکترا کار داره که اونم سخته . پس شک نکن برو فرهنگیان . 

الهی مرا آن ده که آن به .... کنکوری پر انرژی   ...الهی به امید تو .اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2706