2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم بخدا، یه هفته س همینم، یه آدم وسواسی ام زیاد کار دارم خونه، الان تو اتاق خواب مورچه دیدم همش ...

الکی به خودت فشار نیار 

وقت برای تمیز کردن خونه زیاده

مهم سلامت خودت و بچه اته 

2731

خوشبحالتون چیزی نمونده دیگه 

منکه تازه تو هفته پنجم 

با ای یو ای باردار شدم تورو خدا واسم دعا کنید بمونه برام 

نگران تشکیل قلب و اینام🙏🏻❤️

واسه موندن فندقم تو دلم یه صلوات میفرستی لطفا🙏🏻💕
بچه ها تو هفته ۳۰ وزن ۱۴۰۰ طبیعیه؟

من نرفتم سونو که بدونم، چندهفته باید بریم از آنومالی به بعد دیگه نرفتم، نی می منم دخمله، انشالله به سلامتی نی نیاتون بغل کنید

دوستای گلم کار من دوخت نظم دهنده کشو و کمد و آشپزخونه و ... هست .خوشحالم کن با عضو شدنت تو گروهم.آیدی روبیکام@organayzermahdokht
نمیدونم بخدا، یه هفته س همینم، یه آدم وسواسی ام زیاد کار دارم خونه، الان تو اتاق خواب مورچه دیدم همش ...

استراحت کن بخدا هیچی سلامتی نمیشه

خرد خرد کار کن

من خودم یه روزه کل آشپزخونه رو تمیز میکردم الان ۵روز طول کشید

تازه دکور آشپزخونه و ظرفای روی کابینت رو هم گذاشتم عید بشورم که تا اون موقع دوباره خاک نشینه

با دل پاکت یه صلوات مهمونم کن تا حاجتم روا بشه        واسه سلامتی بابام دعا کنید😭
2738
استراحت کن بخدا هیچی سلامتی نمیشه خرد خرد کار کن من خودم یه روزه کل آشپزخونه رو تمیز میکردم الان ۵ ...

من که قشنگ عین لاکپشت کار میکنم

دیروز چهار تا دونه کشو رو یه نصفه روز طول کشید تمیز کردم   

شما الان بارداری خیلی به خودت فشار نده خیلی سنگین شدی؟

نه عزیزم از اول بارداری کلا ده کیلو اضافه کردم بدنم اصلا ورم نداره فقط شکم آوردم

دوستای گلم کار من دوخت نظم دهنده کشو و کمد و آشپزخونه و ... هست .خوشحالم کن با عضو شدنت تو گروهم.آیدی روبیکام@organayzermahdokht
2706