2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چیکار کنم دست خودم نیس کاش خونوادم نزدیکم بودن خیلی اذیت میشم هم کم خونم هم خیلی لاغر بودم از قبل

منم کم خونم و لاغر😃😃

خانوادم نزدیک هستن ولی یاد ندارم برای کارام از کسی کمک خواسته باشم

اصلا معذب میشم کسی برام کار کنه

به دلمم نمیشینه کار بقیه😶

با دل پاکت یه صلوات مهمونم کن تا حاجتم روا بشه        واسه سلامتی بابام دعا کنید😭
2728
سیسمونیتون و چیندین؟

نه هنوز ولی تا اخر این ماه میچینم فعلا شوهرم فرشارو با پرده هامو داده بیرون بشورن اونا بیاد دیگ شروع میکنم ب چیدن سیسمونی

ماندن به پای کسی که دوسش داری قشنگ ترین اسارت زندگیست...👌❤
منم همینجورم سر بچه‌ی اولم رعایت نکردم هنوز دارم چوبش رو میخورم دیسک کمر گرفتم بسکه ول کن خونه و کا ...

مواظب خودت باش عزیزم، مادرشوهر بی انصاف من نیومد یه روز کمکم کنه اتاقمو تمیز کنم،هال و آشپزخونه رو خودم تمیز کردم ولی وسایل اتاق سنگینه

دوستای گلم کار من دوخت نظم دهنده کشو و کمد و آشپزخونه و ... هست .خوشحالم کن با عضو شدنت تو گروهم.آیدی روبیکام@organayzermahdokht
مواظب خودت باش عزیزم، مادرشوهر بی انصاف من نیومد یه روز کمکم کنه اتاقمو تمیز کنم،هال و آشپزخونه رو خ ...

از همسرت کمک بخواه

منم تو یه ساختمونم ولی هیچ وقت کمکی ندیدم

کمک حالت خدا باشه عزیزم

با دل پاکت یه صلوات مهمونم کن تا حاجتم روا بشه        واسه سلامتی بابام دعا کنید😭
2738
از همسرت کمک بخواه منم تو یه ساختمونم ولی هیچ وقت کمکی ندیدم کمک حالت خدا باشه عزیزم

شوهرم واقعا وقت نمیکنه 

دوستای گلم کار من دوخت نظم دهنده کشو و کمد و آشپزخونه و ... هست .خوشحالم کن با عضو شدنت تو گروهم.آیدی روبیکام@organayzermahdokht
منم همینطورم  صبحا بیدار میشم خیس عرقم، بچه ها من روغن گاوی یکی دوروزه میخورم ضرر داره؟؟؟؟

بچت پسره؟

نه نوش جون بخور ضرر نداره

2706