2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
خانما میگم سونو وزن جنین آخرین سونو هست؟دیروز نوبت دکترداشتم بخاطر ترس از کرونا نرفتم

اره اخرین سونوی اصلی است که هم وزن نینی را تعیین میکنه و هم کمک میکنه به انتخاب نوع زایمان

استراحت کن بخدا هیچی سلامتی نمیشه خرد خرد کار کن من خودم یه روزه کل آشپزخونه رو تمیز میکردم الان ۵ ...

چیکار کنم دست خودم نیس کاش خونوادم نزدیکم بودن خیلی اذیت میشم هم کم خونم هم خیلی لاغر بودم از قبل

دوستای گلم کار من دوخت نظم دهنده کشو و کمد و آشپزخونه و ... هست .خوشحالم کن با عضو شدنت تو گروهم.آیدی روبیکام@organayzermahdokht
خوشبحالتون چیزی نمونده دیگه  منکه تازه تو هفته پنجم  با ای یو ای باردار شدم تورو خدا واس ...

گر نگه دار من آن است که من میدانم شیشه ره در بغل سنگ نگه میدارد

توکلت به خدا باشه همه چی رو بسپار به خودش

من تا این ۶ماه رسیدم پیرم دراومد

همش لکه بینی و خونریزی و دردای شدید که مثل درد زایمان بودن

خود همسرم کلافه بود میگفت پاشو قرص بخور آروم بشی ولش کن ولی من فقط و فقط به خدا توکل کردم 

الحمد لله که صلاحم رو در این دید که بچم بمونه

الهی خدا برای شما هم موندن بچت رو بخواد 

الهی که به سلامت به دنیا بیاد و زیر سایه‌ی پدر و مادر بزرگ بشه

با دل پاکت یه صلوات مهمونم کن تا حاجتم روا بشه        واسه سلامتی بابام دعا کنید😭
2714
گر نگه دار من آن است که من میدانم شیشه ره در بغل سنگ نگه میدارد توکلت به خدا باشه همه چی رو بسپار ب ...

ای جوونم عزیزم خدا نی نی تو حفظ کنه برات حتتتما همینطوره ک شما میگی هر چی صلاح خدا باشه💕

واسه موندن فندقم تو دلم یه صلوات میفرستی لطفا🙏🏻💕
من همش گر میگیرم دیگه کلافه شدم 😭

منم همینطورم  صبحا بیدار میشم خیس عرقم، بچه ها من روغن گاوی یکی دوروزه میخورم ضرر داره؟؟؟؟

دوستای گلم کار من دوخت نظم دهنده کشو و کمد و آشپزخونه و ... هست .خوشحالم کن با عضو شدنت تو گروهم.آیدی روبیکام@organayzermahdokht
من که قشنگ عین لاکپشت کار میکنم دیروز چهار تا دونه کشو رو یه نصفه روز طول کشید تمیز کردم   &n ...

منم همینجورم سر بچه‌ی اولم رعایت نکردم هنوز دارم چوبش رو میخورم

دیسک کمر گرفتم بسکه ول کن خونه و کارها نبودم

بعد که دیسکم گرفت بعد آدم شدم از اون موقع کارام رو خورد خورد میکنم 

با اینکه خورد خورد انجام میدم بخدا شب از کمر درد و پا درد خواب ندارم

روی زمین نمیتونم بشینم یا دراز بکشم

با دل پاکت یه صلوات مهمونم کن تا حاجتم روا بشه        واسه سلامتی بابام دعا کنید😭
2706