2733
2739
عنوان

شوهرم میگه تو عرضه ی بچه داری رو نداری

| مشاهده متن کامل بحث + 979 بازدید | 58 پست
میگفتی توهم عرصه پدرشدن نداری چون هنوزیادنگرفتی باخانمت چطوری صحبت کنی  کارمیکنی بایدتمام خرجت ...

همین...اصلا به روی مبارک نمیاره که هیچ توقع داره پول بیشتری هم وسط بگذارم...انگار نه انگار من زنم، میگه تو هم وظیفته همپای من کار کنی

من آن گلبرگ مغرورم که می میرم ز بی آبی ولی با منت و خواری پی شبنم نمی گردم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چندساله ،وخودت شرایط روبسنج ،هزینه ،رفتی سرکارپیش کی بمونه،زیادم سخت نگیر،این تاپیک هاروهم دیگه نزن ...

۳۲ سالمه..دور از خانوادمم،هیچ کس رو ندارم این شهر...به خدا گاهی خیلی دلم میگیره، پیش کی درد و دل کنم...

2728
بعضیا جنبه ندارن، من پارسال شاغل بودم به دلایلی از کارم دراومدم دیدم یه ماه نشد مادرشوهرم زنگ زد که ...

آره، مادر شوهر منم میگفت مبادا کارت رو ول کنی

۳۲ سالمه..دور از خانوادمم،هیچ کس رو ندارم این شهر...به خدا گاهی خیلی دلم میگیره، پیش کی درد و دل کنم ...

همه یه مشکلاتی دارن دیگه به همسرت محبت کن زندگیتون گرم تربشه برای بچه دارشدن دونفربایدامادگی داشته باشن

بهترین ادمهای زندگی همانهایی هستندکه وقتی کنارشان می نشینی چایی ات سردمی شودودلت گرم
خیلی سر این موضوع بحث کردم..حرف آخرش اینه: زن گرفتم، خرجش رو هم من باید بدم!؟؟!! میگم خب منم کار خون ...

باید بگی زن گرفتی شوهر نکردی ک پول میخوای ازم 

تازه من هیچ وظیفه ای ندارم تو خونه کار کنم 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
باید بگی زن گرفتی شوهر نکردی ک پول میخوای ازم  تازه من هیچ وظیفه ای ندارم تو خونه کار کنم  ...

کلی بحث کردم، فایده ای نداشت..میگه همه چی برابره..حتی ببخشید واسه رابطه میگه تو مگه نمیخوای؟!!!

2738
کلی بحث کردم، فایده ای نداشت..میگه همه چی برابره..حتی ببخشید واسه رابطه میگه تو مگه نمیخوای؟!!!

بگو باشه 

مهریه چرا برات نزاشتن جلسه خواستگاری 

خونه و ماشین خریدین برابر 

سه دونگ سه دونگ بزنین 

زایمان و حاملگی هم نصف کنین 

نصفش مال اونه 

عجب ادمیه 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   

واسه خودت کار کن پول هم نزار وسط اگر پول خواست بگو عرضه داشته باش زن گرفتی خرجشو بده

پرو بازی هم دراورد نفقه رو بزار اجرا

این مردا هم بخدا فقط ادعا دارن😑

یه صلوات مهمون میکنید تا آرامش به زندگیه یکی از عزیزانم برگرده و زندگیش با همسرش آروم و خوش بشه.مادر بزرگم شفا پیدا کنه و خونمون زود با قیمت خوب فروش بره بتونم کاری که میخوام رو شروع کنم و بهترینسود و منفعت عالی کسب کنم.
بگو باشه  مهریه چرا برات نزاشتن جلسه خواستگاری  خونه و ماشین خریدین برابر  سه دونگ ...

چی بگم والا...میگه بچه دارت نمی کنم ..حالا دید واسه پاسپورت باید میومد محضر امضا میکرد، تازه پول محضر رو می خواست از من بگیره!!!.خلاصه هیچی تو گوشش نمیره، امیدوارم روزی خدا بهش بفهمونه.

بگو کار خونه هم برابره. 

از این به بعد بگو یهوشب تو شام درست کن یه شب من

یه روز تو خونه تمیز میکنی یه روز من....

از من به شما نصیحت دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش.  با شما هستم خانومی که شوهر خوبی نداری ، پشتوانه نداری - پول نداری - شغل نداری - سر پناه نداری  و هیچ کاری هم برای مستقل شدنت نمیکنی، از اونور گیر میدی به شوهرت ، خانواده شوهرت ، رفتارهای بد شوهرت... و اعصاب خوردی راه میندازی اما هیچوقتم نتونستی رابطتو با شوهرت خوب کنی که هیچ بدترش کردی . پس دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش. نمیخوای ببوسی؟ پس مستقل بشو. تو نمیتونی هیچکسی(شوهر) رو تغییر بدی.
2706