2733
2739
عنوان

قتل😱😱😱😱

| مشاهده متن کامل بحث + 1011 بازدید | 53 پست
تاریخ روزنامه رو نگاه کن اگ قتل کرده بود الان آزاد نبود پست بزاره الان باید زندان میبود یا اسم آهنگش ...

من بخاطر کامنتش مشکوکم والا

۱۳۹۹/۳/۲۵فهمیدم باردارم و بی بی چکم مثبت شد الهی قسمت همه منتظرا خاله ها دعاکنید بچه من صحیح و سالم بیاد بغلم خدایا شکرت ک لایقم دونستی خدایا مواظب هدیت هستم  حتی بیشتر از جوووونم خدا جونم مررررسی واسه اینک همه چی خوب پیش بره میشه ی صلوات مهمونم کنید حاجت رواشید❤
اسی گفتی من خیلی دوستش داشتم یاده یه بنده خدایی گفتم که میفرمودن من امشب دوستش داشتم😜

😁😁😁😁

۱۳۹۹/۳/۲۵فهمیدم باردارم و بی بی چکم مثبت شد الهی قسمت همه منتظرا خاله ها دعاکنید بچه من صحیح و سالم بیاد بغلم خدایا شکرت ک لایقم دونستی خدایا مواظب هدیت هستم  حتی بیشتر از جوووونم خدا جونم مررررسی واسه اینک همه چی خوب پیش بره میشه ی صلوات مهمونم کنید حاجت رواشید❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

🙃🙃🙃🙃

2731
😂😂😂😂نگران نباش برو بقیه خوابتو 

الان استوریشو دیدم فقط ۲۹ درصد اون قسمت از روزنامه رو خونده بودن

بعد از خبر رفتن ایران تو لیست سیاه بخاطر کرونا این خبر رتبه دوم رو داره 😂😂😂😂

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
الان استوریشو دیدم فقط ۲۹ درصد اون قسمت از روزنامه رو خونده بودن

ندیدن اما انقدر شکم نکردن 😂😂😂رضا صادقی خیلی با اخلاقه حتی یه دختر بچه رو به سرپرستی گرفته بهش نمیخوره اینکارو کرده باشه

2740

خودش که گفته قضاوت نکنید اسی

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری