2733
2734
عنوان

شماحاضرید500برا کت جین بدید؟؟

303 بازدید | 26 پست

دوستان شما حاضرید 500هزارتومن برا یه کت جین بدید؟؟  نوشته مارکش ترکیه ایه, ینی می ارزه؟ 

تو سر نژادپرستابجای مغز, عن گذاشتن 💩

اگه خیلی خوشگله بخر دیگه

یکم گرونه ولی

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
معمولیه ولی سایز من فقط 500تومنی پیدا میشه 

چنده سایزت

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
من واسه دخترم میخاستم ی کت جین با تیشرت زیرش بخرم 480 خواهر کوچیکم نذاشت الان پشیمونم دخترم هشت سالش ...

باشه 😍ولی تو بازار شهرمون سایزای کوچکتر قیمت 80 پاکستانی هم هست 

تو سر نژادپرستابجای مغز, عن گذاشتن 💩
معمولیه ولی سایز من فقط 500تومنی پیدا میشه 

عزیزم اگر واقعا ترکیه ای باشه جنسش با پاکستانی زمین تا آسمون فرق میکنه .فقط چه مارکی هست اینم مهمه مارکای متفرقه اش معمولیه ولی بازم جنسشون بهتره

هر چقدرم جنسش خوب باشع.مگه قراره شما بپوشی تا پاره بشه که دنبال جنس خوب میگردی.یه چن بار بپوشی تکراری بشع دیگه نمیپوشی.

برای سلامتی پدر و مادرم یه صلوات میفرستین.....امیدوارم همه لحظات زندگیتون پر از شادی باشه 
2706