2737
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بچه ها راسته میگن هیچ ماسکی نیس که 100 درصد بتونه جلوگیری کنه از انتشار؟ و حتی اگه ماسکم بزنیم بازم ...

بله چون ویروس خ سایزش کوچیکه بهترین راه رعایت بهداشت شستن مدتب دست ها بنظدم استفاده از دستکش مهمتر وقتی میریم بیرون و شستن مدتب دست ها ، وقتی از بیرون میاین علاوه بر دست هاتون دهانتتون قرقره کنین بشورین ، و میوه وسبزیجات و عسل  زعفران زردچوبه سیر اینارومصرف کنین تاسیستم ایمنی تون هوشیارتروقویترشه

2731
ولی یه کی تو اخبار شبکه دو یه حرف خوبی زد گفت ماسک واس دکتر و بیماره نه واس آدم عادی👍 خدا خیرشون ند ...

اخه ایطوری که خیلی معطلی داره مطمنم خیلی شلوغ میشه تابیان اسماروبزنن توسیستم...راستی عزیزم اگه بدن به همه بهداشتامیدن؟مثلاتوشهرماکه کوچیکه خیلی بهداشت داریم کدوموبایدبریم

یعنی حتمامیدن؟اخه بعضیاگفتن دروغه که.چطوری بایدبگیریم.؟بعضیاگفتن بایدباسناسنامه بریم اخه چه ربطی دار ...

چون یه عده احتکار کردن میخوان این کارو کنن

کلا فروش ماسک تا یه مدت کوتاه غیر قانونی میشه و کلا ماسک و ژل ضد عفونی کننده رایگان اهدا میشه

دیشب تو اخبار دیدم

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو این مملکت هیچ چیز مجانی نیست

چرا درد و مریضی و بدبختی مجانیه، هرچقدر بخوایی بهت میدن

خدایا بابت عیدی ای که بهم دادی هزاران بار شکرررررررررت میشه لطف کنید صلوات بفرستید هماتومم جذب شه و نی نی نازمو سالم بغل بگیرم؟اخه خیلی منتظر بودم😌  بچم تو ده هفته سقط شد😔دلم نیومد تیکرشو بردارم😔😔الهی بمیرم برای دست و پای کوچولوش .لطفا دعا کنید دوباره باردار شم و ایندفعه سالم بمونه😔
2738
یعنی حتمامیدن؟اخه بعضیاگفتن دروغه که.چطوری بایدبگیریم.؟بعضیاگفتن بایدباسناسنامه بریم اخه چه ربطی دار ...

آره بابا دبشب تو ۲۰ و ۳۰ گفت انقدر میدیم که اینایی که ماسک و ژل ضد عفونی احتکار کردن بیان ارزون بدن مردم

آره بابا دبشب تو ۲۰ و ۳۰ گفت انقدر میدیم که اینایی که ماسک و ژل ضد عفونی احتکار کردن بیان ارزون بدن ...

ببخشیدعزیزم یعنی به همه بهداشتای توشهرمیدن؟اخه شهرماکوچیکه چندتاهم بهداشت داره یعنی به همه بهداشتامیدن

دقیقا خوب گفتی

والا بخدا خسته شدم، بخاطر خوشگذرونی ده بیست تا آدم، هشتاد میلیون باید بدبختی بکشن

خدایا بابت عیدی ای که بهم دادی هزاران بار شکرررررررررت میشه لطف کنید صلوات بفرستید هماتومم جذب شه و نی نی نازمو سالم بغل بگیرم؟اخه خیلی منتظر بودم😌  بچم تو ده هفته سقط شد😔دلم نیومد تیکرشو بردارم😔😔الهی بمیرم برای دست و پای کوچولوش .لطفا دعا کنید دوباره باردار شم و ایندفعه سالم بمونه😔
2706