2737
2734
عنوان

من هرچی تو اینده اتفاق میوفته رو میبینم

| مشاهده متن کامل بحث + 4950 بازدید | 172 پست
باید غیرفعالش کنی سخته کار آسونی نیس بگما به دعاگیر و فالگیر اعتقادی ندارم باید پیشت یه آدم مطمئن که ...

برم مشاور فایده نداره اخه خدا چرا من و اینجوری کردی 

تروخدا کامنتای اینجوری نذارین من خودم مردم از استرس اخه 

ربطی به جن و اینا نداره مطمئن باش تو نت سرچ کن ببین از چی میتونه باشه استرس اصلا واست خوب نیست و اینم بگم خیلیش اثر تلقینه به خودت و ذهنت استراحت بده اگه تونستی مشاوره ام حتما برو ان شاالله که چیزی نیست عزیزم الانم یه آیه الکرسی بخون ذکر ألا بذکر الله تطمئن القوب هم خیلی بخون 

گلومون مونده زیر چاقوی کند روزگار....نه میبره نه ول میکنه!!!!! بیشعوری اگه درد داشت بازم یه عده ای مسکن میخوردن به کارشون ادامه میدادن......... هر چی رو که گفتیم خدا نصیب نکنه فول اچ دی نظاره گرش بودیم!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یعنی میگی چون از خدا دورم اینده رو مبینم من همیشه تو دلم با خدا حرف میزنم عاشق اماما هستم ایمان دارم ...

نه من اینو نمیگم عزیزم...نمیگم دوری از خدا...حالا که فطرتت پاکه به خدا نزدیک تر شو و از خود خدا بخواه درست بشه این مشکل رو .خدا بالاتربن قدرت و اگه از ته دل از خدا بخوای و فقط از خودش یاری بخوای،ان شاءالله درست میشه

ائمه و ۱۴معصوم رو واسطه خودت و خدا قرار بده ان شاءالله حل میشه...از ته دل بدون تا خدا نخواد برگ از درخت نمیفته پس فقط به خدا خدا توکل کن

من متاسفانه برای خودم و اطرافیانم نمیبینم خواب های مبهمی میبینم بعدا تو اخبار میبینم واقعی شدن بعد د ...

من درسته شاید از خیلیا ناراحت بشم اما سنگ دل نیستم همیشه تو دلم با خدا حرف میزنم حضورش و احساس میکنم اما از این موضوع واقعا ناراحتم چون داره اذیتم میکنه دیگه شوهرمم ازم میترسه

2740
خدایی این حرفا چیه میگین!الهام از اجنه و جنی شدی.اینا مال خرافات زمان پیامبره .بیخیال به خودتون بیای ...

من گفتم جنس شده؟؟!!

خرافات زمان پیامبر؟؟!!!

اگه با این مسخره بازی های جن گیری و این چیزایی که موافقم و اصلا امکان ورود جن به بدن هیچ انسانی وجود نداره گفتم الهامات 

تو قرآن هم هست دوستم

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من گفتم جنس شده؟؟!! خرافات زمان پیامبر؟؟!!! اگه با این مسخره بازی های جن گیری و این چیزایی که مواف ...

نههه شما نگفتی یکی دیگ گفته بود. مثلا چرا نگیم الهام از فرشته های خوب خداونده بجای اجنه. 

دختری با ارزو های زیبا
خانما تاپیک و سمت اجنه نبرید چون میدونم اسمشون هم ک بیاد تشریفشون رو میارن راه حل بدین واسه مشکل من

برو مشاوره

به امید روزهای بهتر روزای خوبی درراهه  مطمئنم
نههه شما نگفتی یکی دیگ گفته بود. مثلا چرا نگیم الهام از فرشته های خوب خداونده بجای اجنه. 

آخه کار اونا این چیزا نیست😁

این آینده های ریز ریز کوچولو 

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40