2733
2734

اشتهامم زیاده هرچی میخورم فقط میره تو شکم ی مدتم. رژیم گرفتم یکم لاغر شدم باز تموم رژیم چاق شدم البته فقط چاقی شکمی کاش بقیه جاهام حداقل چاق می‌شد واقعا مسخرست چه وضعیه آدم نمیدونه واقعا چکار کنه این شکم آب بشه هیییی روزگار ..☹️☹️☹️☹️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

عشقم باید سبک زندگیتو عوض کنی  چاقی شکمتم به دلیل فرم بدنته  مثلا من چاق میشم کله بدنم درشت میشه شکم نمیارم کلا هیکلی میشم که ازش متنفرم  شمام فکر نکن مثلا یه مدت رژیم بگیرم لاغر شم  دوباره شروع کنم تا اتر عمرت باید سالم و مقوی ککم حجم بخوری تا روفرم بیای موفق باشی

یماهه رژیمم روزی ی ساعت میرقصم چن روزم هست حلقه میزنمم شکمم کوچیک شده سرپا معلوم نیست ولی نشستنی معل ...

اکی

موفق باشی گلم

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖

كتو رژيم بدون نون و برنج و قندها هست ،بيشتر بايد سالاد و روغنهاي سالم و گوشت بخوريد اگر خواستيد من براتون نمونه غذا مي فرستم اگر گوشت دوست باشيد رژيم راحتيه براتون

خدایا من را ببخش که درهائی را کوبیدم که خانه تو نبود.
2706