2737
2739
عنوان

اگه ی آدم باهوش....

129 بازدید | 27 پست

یه مدت از هوشش استفاده نکنه اونو از دست میده؟ یا از اون هوشش کم میشه؟

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه کاکو

" مثلا با ذوق براش حرف بزنی و هی حرف بزنی و اوج بگیری بد ببینی چشایع نازش خمارع و پلک نمیزنه ! هی دستاتو تکون بدی و یهو دستاتو بگیره و بکشونتت تو بغلش و موهاتو بزنه کنارتو آروم تو گوشت زمزمه کنه : آخه تو چقد قشنگی دلبر همونجا همون لحظه باید براش مرد🙈♥️💍من بهتون میگم تعداد مژه‌های پایین سمت چپش ۵۸ تاست، بعد شما میپرسی عاشقشی؟؟
2738
مگه هوش کم میشع؟؟

ممکنه کم بشه اگه ی مدت اصلا هیچ کاری نکنه مثلا تو کما باشه یا مریض باشه یا کلا از مخش استفاده نکنه

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
اره هوش هم مثل اعتماد به نفس مثل عضله میمونن اگه استفاده نشن تحلیل میرن اونوقت سخت تر میشه باتمربن ف ...

ینی ممکنه کم بشه بعد ی مدت ک ازش استفاده نشه؟

اگه اکبند بزاره اک میمونه دیگه!! استفاده از حافظه یا هوش روز بروز قوی ترش میکنه بخاطر همینه میگن س ...

اگه انجام ندی ممکنه آلزایمر بگیری یا هوشتو از دست بدی،؟

یا از هوش و استعدادش کم بشه؟

ممکنه کم بشه اگه ی مدت اصلا هیچ کاری نکنه مثلا تو کما باشه یا مریض باشه یا کلا از مخش استفاده نکنه

اگه منظورتون تو کماست.ضریب هوشیاریه ربطی به ای کیو نداره.استفاده نکردن هم هوش رو کم نمیکنه.ولی زیاد مغز رو به چالش بکشی خلاقتر میشه

اگه انجام ندی ممکنه آلزایمر بگیری یا هوشتو از دست بدی،؟ یا از هوش و استعدادش کم بشه؟

سوالت خیلی مبهم هست

ولی اگه کسی مریض باشه ک مداش کوتاهه اگه سالیان سال بکشه نمیدوتم

ولی من مریضی دیدم ک کما رفت دوماه هم حافظه اش رو از دست داد بعد ک حافظه ش برگشت بعد از یکی دوماه همون ادم قبل شد

اگه منظورتون تو کماست.ضریب هوشیاریه ربطی به ای کیو نداره.استفاده نکردن هم هوش رو کم نمیکنه.ولی زیاد ...

اونو ک میدونم😂منظورم این بود ک اگه مثلا ی نابغه بره تو کما بعدش به هوش بیاد بازم همونقدر هوش داره

ممنون اخه فکر میکردم اگه از استعداد و هوش استفاده نکنی کم کم از دست میره

2706