2737
2739
عنوان

تاحالا کتک کاری کردید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 340 بازدید | 29 پست

اره چن بار با مامان و برادر کوچیکم یه بارم بایکی از همکلاسی های دیوونم تو راهنمایی در ضمن اینم بگم من کلا ادم مظلوم و ارومیم شروع کننده کتک کاری در هر سه مورد خودشون بودن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره چن بار با مامان و برادر کوچیکم یه بارم بایکی از همکلاسی های دیوونم تو راهنمایی در ضمن اینم بگم م ...

مظلومی ولی فکر کنم اون دوست راهنمایینو به قصد کشت زدی/:

من یه دریا ریختم پا گلم پلاسید نمیدونم چپ افتادم با خودم برا چی..
2728

اره گلم منم یه بار از باشگاه میرفتم خونه دستمو گرفت راننده تاکسیه منم گفتم اقا برو خونمون لباس بردارم برم استخر یه جووووون گفت منم هیچی نگفتم تارسیدیم جلو درخونمون قصدم این بود پدرم یا داداشموبندازم به جونش ولی خونه نبودن منم دسته جارو برقی رو برداشتم زدم شیشه جلوشو خورد کردم بیشرف جیغ وداد همسایه ها ریختن بیرون بیشرف زنگ زد کلانتری من بیشورم جلو مامور با دسته جارپ برقی یکی زدم سرش  ازم شکایت میکرد همسایه دویست هزار داد گذاشت رفت بی شرف البته بدها انقدر ازش شکایت به تاکسیرانی شده بود اندلختنش بیرون 

خانوما برای شفا پیدا کردن مادرم صلوات بفرستین لطفا .
اره گلم منم یه بار از باشگاه میرفتم خونه دستمو گرفت راننده تاکسیه منم گفتم اقا برو خونمون لباس بردار ...

عاشقتم دخترررر😂😂😂😂😂😂😂

ی بارم با پسرخالم تو عروسی دختر داییم دعوام شد یه سال ازم بز گتره کتکش زدم فیلمبردارم کلا زوم رو ما .الان دختر داییم سرطلان داره ومامانمم سرطان سینه هرکس تونست واسه سلامتیشون صلوات یفرستین

خانوما برای شفا پیدا کردن مادرم صلوات بفرستین لطفا .
2738
ی بارم با پسرخالم تو عروسی دختر داییم دعوام شد یه سال ازم بز گتره کتکش زدم فیلمبردارم کلا زوم رو ما ...

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

خدایا بخ بزرگی خودت مریضارو شفا بده همچنین مادر و دختر دایی شمارو خدا شفا بده

😂😂 تومدرسه خیلی زیاد دعواکردم یبار مامانه دختره خیلی دیوونه بود میخواس شکایت کنه ازم میگفت زیرچشه دخترم فلان شده 😂 

بااینکہ داستانـ منوبَدنوشتی ولی توهنوزم خدای خوب منی💔
2706