2733
2739
عنوان

سال 93 هم حجاج کرونا اوردن و ...

| مشاهده متن کامل بحث + 3631 بازدید | 198 پست
اون ویروس مورسی بود با 500کشته

من سرچ کردم دقیقا همین علائم و همین ویروس بوده هیچ تفاوتی نداشته دقیقا امار مرگش هم سی درصده نمیدونم چرا انقدر میخوان بگن جدیده

خانوما بهتر به جای استرس داشتن و استرس وارد کردن دنبال راه های کنترلش باشیم 

اگر ههمون فقط تو مکانهای شلوغ از ماسک و دستکش استفاده کنیم و موقع عطسه و سرفه خودمون قسمت داخلی ارنج رو جلوی دهانمون بگیریم تا حد زیادی جلوگیری کردیم 

کافیه مدام دستهامون رو با اب و صابون بشوریم و همینطور قبل از غذا 

در طول روز فقط دوسین بخوریم و دمنوش ۱۲ گیاه یا زنجبیل و دارچین یا هل و زیره بیاندازیم توی چای 

۱ ق غ ابلیمو طبیعی رو با ۱ ق غ عسل در ۱ لیوان اب ولرم حل کنیم میل کنیم 

فقط کافیه مقاومت بدن و ببریم بالا 

همین 

شده باران بزند بر بدن پنجره ات ... ناگهان بغض بیفتد به تن و حنجره ات ..؟!💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگن توی گرما ویروسش از بین میره دمای هوا منتظرن بره بالاتر مدیریت بحران

توی دمای ۵۷ درجه تا ۳۰ دقیقه زنده میمونه...

خوزستان توی مرداد به این دما می رسه الان که تازه اسفندیم

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562
توچین شترش کجا بوده آخه در اصل این یه ویروس ساخته دست خود انسانهاست چون اقتصاد چین از اقتصاد آمریکا ...

جالبه  همه چیز اخرش ب امریکا  ختم میشه😐😐😐🙄🙄🙄🙄

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "
2728
میگن ی پیشگو  قبلا گفته امسال  ی ویروسی میاد ک ۶۰ میلیون   ادم  بوسیله ی او ...

وای پس حالا حالاها درگیرشیم شاید..‌‌‌‌

چه شود قافله غم رودو از بهشتم جهنم رودو!لحظه های پوچ بی هم رودو از تو خالی نشود زندگیم…
کی از شرش خلاص میشیم پس؟😭

میگن وقتی هوا گرم بشه

دوست عزیز ، با احترام ...اگ با نظرم مخالفی لطفا ریپلی نکن عزیزم  ، چون من حوصله ی بحث ندارم ! از نظر بنده شما حرف بعدیت هم درسته 😉 بی ادب ها ب هیچ عنوان ریپلی نکنن چون جوابشونو نمیدم ضایع میشن 😂🤣
2738

ویروس های خانواده کرونا زیاد هستن آنفولانزا هم ویروس‌ از خانواده کرونا هاست اما این ی نوع جدیدشه که از حیوان به انسان منتقل شده حیوانات ناقل خیلی ویروس ها هستن مثل میمون که ناقل ایدز هست... 

تربیت نااهل را چون گردکان بر گنبد است...
میگن ی پیشگو  قبلا گفته امسال  ی ویروسی میاد ک ۶۰ میلیون   ادم  بوسیله ی او ...

همش الکیه شاید یه سیاستی پشتشه همش تجارته که بخوان دارو بفروشن .و این پیشگویی نیست چون چند سال یکبار یه بیماری جدید شیوع پیدا میکنه با گسترش جمعیت تعداد بیماری ها زیاد میشه بری سرچ کنی از قدیم هر چند سال یک بیماری ناشناخته اومده و رفته

سارس مرس کرونا همش منبع اولیش خفاش بوده خدا نسلشو قطع کنه

چرا عربا که دیگه خفاش نداشتن اونموقعه 🤔

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!

کرونا ویروس در پزشکی به گروه ویروس هایی گفته میشه که به rna حمله میکنن

ویروس آنفولانزا چه h1n1چه همین کووید ۱۹ همه جزو این دسته هستن

اون ویروسی که قبلا بوده و متاسفانه کم کشته نداده یا مرس بوده یا سارس

به هر حال کشندگی کووید ۱۹ کمه اما علت ترسناک شدنش شیوع سریعشه

نگران نباشید خدا کمکمون میکنه و ان شاءالله به زودی ریشه کن میشه

🖤 
خداییش نمی ترسیدم اینجوری گفتی ولی ترسیدم 🤣

😂😂😂😂😂ببخشید

،نازنین پسرمامان؛😍😍😍😍🤱بابایی آرزوداشت دخترداشته باشیم،روزیکه اومدی توشکم مامان بابایی بازفکرمیکرددختری،اماته دلم میدونستم پسری،روزیکه جنسیتتوفهمیدم گریه کردم،چون منم عاشق دختربودم،امااشکم اشک شوق بود،چون انگارته دلم ارزوم بود۱کپی کوچولوازبابات داشته باشم،بابایی الان باتموم وجودش عاشقته ومیگه فکرنمیکنم اگه دختربودانقدعاشقش میشدم،نفس مامان تاقبل ازتوما فقط نفس میکشیدیم،ارشای عزیزم عزیزترینی،هیچ کس به اندازه توبرام عزیزنیست،باتمام وجودم میپرستمت وروزی هزاربارسربه سجده میذارم،الهی خدااین حال قشنگوسهم دل همه خاله هابکنه😍😍😍😍😍مشاورخانواده،اگه کسی مشکلی مسئله ای داره میتونه پیام بده،همین که حال دلتون کمی روبراه بشه برام کافیه😘😘🥰
2706