2733
2739
عنوان

حالم رو بهم زدید اه

| مشاهده متن کامل بحث + 1179 بازدید | 60 پست

ببین مردم بیشتر حس ناامنی و دروغ و پنهانکاری مسیولین مربوطه آزارشون میده.هممون میدونیم بگیریم حسابمون با عزراییله.چون مملکت نه دلسوز داره نه امکانات درست حسابی

بعضیا هر کار دلشون میخواد میکنن؛ بعد میگن ما دلمون صافه. انگار دل ما فرفریه!
والااااااا تا میخوام با یکی حرف بزنم سریع دهنشو وا میکنه کرونا کرونا دردو مرضه کرونا😒

کرونا کرونا کرونا😂

بازم کرونا کرونا کرونا

غرور من امپراتوری کبیر است که برای هیچکس سقوط نخواهد کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگذره مقطعیه

به چه قیمتی عزیزم. 

نمیدونم این کلیپ ها رو از کجا میارن میفرستن تو گروه ها. هیچکدوم هم پنبع موثقی ندارن ها. فقط باعث تشویش و استرس میشن

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
💩💩💩 رو در آوردن....

ولله من مودبانشو گفتم. ولی واقعا رو اعصابه. کاش مطالبی رو به اشتراک میگذاشتن که حداقل بار علمی داشته باشه ما یه چیزی یاد بگیریم. 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2731
خب ترسیده با این وضعیت عادیه بحث سر مرگ و زندگیه شما چرا ناراحت میشی

سالانه بیش از ۷۰۰۰۰۰ نفر در جهان به دلیل سرطان معده می میرند . در ایران هر سال حدود ۸۰۰۰ نفر

بین ۶۰ تا ۸۰ درصد سرطان های معده ناشی از هلیکوباکتر پیلوری ایجاد میشه

نرخ شیوع این باکتری در ایران ۷۰ درصد( و یا حتی بعضی مقالات بیشتر اعلام کردن) هستش

پیدا کنید پرتقال فروش را

ای کاش پدر ها و مادر ها و سایر بستگان و وابستگان با رعایت بهداشت شانس انتقال این باکتری رو به بچه ها کمتر می کردن

من یکم دلم درد میکرد شوهرم زنگ‌ زده میگه فعلا با بچه ها تماس زیاد برقرار نکن😐😐😐

باور میکنی. دختر من چند روزه مریصه و تب میکنه.

استرسی که شوهرم بهم وارد کرد رو مدیصی دخترم بهم وارد نکرد. تا خود صبح بالای سر بچه بود. نه میزاشت بچه بخوابه نه خودش ارامش داشت. از بس شایعه پراکنی کردن. یکی میگفت از اشناهامون بچه اش کرونا گرفت. گفتم خوب یعنی تو معز نداشتی بپرسی از کجا فهمیدن کروناست؟ فقط بخاطر اینکه بچه مریص بود سریع به کرونا ربطش دادن؟ دو روز بعد گفتن نه بچه هیچیش نبود یه سرما خوردگی ساده بود. ولی همون باعث شده بود شوهر من استرس شدید بگیره و چند روز  خورد و خوراک نداشته باشه. فقط هم بحاطر بچه امون ها. وگرنه میگه ما که سنمون گدشته مشکلی نداریم

در یه حدش که هرکسی نگران جون خودش باشه طبیعیه

در یه حد طبیعیه. بشرطی که یه چیزی یاد بگیریم نه ایناخ شایعه پراکنی کنن. طرف سرش درد بگیره بگه نکنه کرونا بوده. 

اطلاع رسانی خیلی خوبه ولی به موقع و حدش. 

باور میکنی. دختر من چند روزه مریصه و تب میکنه. استرسی که شوهرم بهم وارد کرد رو مدیصی دخترم بهم وارد ...

از بی فکر یه بعضی افراد که مردمو به ترسو‌وحشت انداختن 

وگرنه اینقدر ام ترس نداره

یاد گرفتم که:  ۱-با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت باشد😏. ۲-با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه میکند😕. ۳-از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را به او تقدیم کنند باز از من بیزار خواهدبود 😑. ۴-تنهایی را به بودن در جمعی که به ان تعلق ندارم ترجیح دهم👌👌
2738
ببین مردم بیشتر حس ناامنی و دروغ و پنهانکاری مسیولین مربوطه آزارشون میده.هممون میدونیم بگیریم حسابمو ...

اگر هم نداشته باشه WHO  اعلام کرده در این زمینه از ایران حمایت می کنه

الآن هم کلی کیت های تشخیصی وارد کشور (انستیتو پاستور ایران) شده و آزمایشات مثل سایر کشور ها انجام میشه

بعد هم کی گفته دلسوز نداره من می دونم که دارن شدیدا روش کار می کنن 

جوونهای محقق کشورمون وایستادن پای کار 

راس میگه یه کم درباره جاری و خواهر شوهر بگید 

عزیزم. من چکتر به جاری و مادر شوهر دارم

میگم الکی جو رو متشنج نکنید. 

بحث میخوایین بکنید رو اصول و علمیش باشه. نه بر پایه ی شایعات و مزخرفات. فکر میکنم شما زیاد تو اونجور تایپک ها میری واسه همین اولین چیزی که به ذهنت خطور کردم همین جاری و مادر شوهر بود 

اگر هم نداشته باشه WHO  اعلام کرده در این زمینه از ایران حمایت می کنه الآن هم کلی کیت های تشخی ...

اگه دلسوز بودن زودتر اطلاع رسانی میکردن.نه اینکه تا بیست و دو بهمن هیچ خبری از کرونا نبود .بعد یهو سی بهمن حدد هفتصد هشتصد نفر مشکوک شدن

بعضیا هر کار دلشون میخواد میکنن؛ بعد میگن ما دلمون صافه. انگار دل ما فرفریه!
خب ترسیده با این وضعیت عادیه بحث سر مرگ و زندگیه شما چرا ناراحت میشی

عزیزم. یکمی تحقیق کنن. مطلب بخونن بعد بیان در موردش بحث کنن. من اصلا چند روزه چیز مفیدی در پورد اطلاعات این ویروس نگرفتم.  همش حرفهای پوچ و بی اساسه

علاوه بر کرونا یه بیمار جدیدم اومده که اسمش نکنه کرونا گرفتمه 

😃

باور میکنی تو میوه فروشی بودم. یه خانمی وارد شد.من یه لحطه به بوی خاک حساسیت نشون دادم عطسه کردم. چنان پا به فرار گذاشت. اگه یه بنده خدایی دم در نبود اون خانم الان ضربه مغزی شده بود. چون اینقدر استرس گرفته بودس و با هول از اونجا پیخواست خارج بشه پاش گیر کرد به پایه ی استند میوه ها و چپ شد. اگه نگرفته بودنش. سرش میخورد به تیزی لبه ی در. 

در این حد رفب و وحشت وارد شده به مرد.. چون اطلاع رسانی درستی انجام نشده

والااااااا تا میخوام با یکی حرف بزنم سریع دهنشو وا میکنه کرونا کرونا دردو مرضه کرونا😒

خواهر. چی بگم ولله 

2706