2737
2739
عنوان

ای یو ای

| مشاهده متن کامل بحث + 434 بازدید | 58 پست

خب دیگه بسه هرچی بیدار موندیم تو هم سعی کن تو بارداریت قشنگ بخوابی که زایمان کنی پدرت در اومده از بی خوابی گلم...

شب خوش خوب بخوابی 😥😥😥

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
حوصله منتظر موندن ندارم ولي از طرفي ميدونم دخملي خيلي لوس ميشه از دو طرف نوه ي اوله قوربونش برم راست ...

مهتاب

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه اسم قشنگي  زنده باشه ماهم ميخوايم بزاريم ترنم

ممنون گلم به خیر وخوشی وسلامت بغلت بگیری

2731

راستش من اول زندگیم هیچ مشکلی نداشتم باجنس دختر  ولی شوهرم بشدت بدش میومد یه شب پرسیدم مشکلت بادختر چیه شوهرم وکیله گفت تو قانون کلا دخترو زنو درجه دو کردن گفت مشکلم باجنس دختر نیست گفت ادم مغروریم دلم میسوزه پس فردا دختر دار شدم بخاطر این جامعه کوفتیو قانوناش اگه مشکلی برا دخترم پیش بیاد جامعه بهش بگه تو زنی کوتاه بیا و قانونم بهش کلا زور بگه گفت دخترم گناه داره نمیتونم تحمل کنم کلی زن مطلقه تو دادگاه دیده که شوهراشون کتکشون زدنبیخودی میخوان طلاقشون بدن و بخاطر فرهنگمون مهر سکوت زدن رو لباشون وحشت داره میگه من نمیخوام جیگر گوشم پاسوزه این جامعه مردسالار بشه دیدم حق داره سکوت کردم😔

راستش من اول زندگیم هیچ مشکلی نداشتم باجنس دختر  ولی شوهرم بشدت بدش میومد یه شب پرسیدم مشکلت با ...

بگووو ما پشتشيم نميذاريم كسي نازكتراز گل بهش بگه اونايي كه كتك ميخورن از بي كسيه ما خودمون مواظب دخترمون هستيم اصلا ميفرستيمش خارج دكتر شه واسه خودش كسي شه نياز به مرده نامرد نداشته باشه

متنفرم از اینایی ک همش پسر پسر میکنن بابا بگین بچه سالم 

بخدا اینجوری نیست  دختر بچه گناه داره ایران به دنیا بیاد  شوهرم وکیله انقدر قاضی ها خانومارو اذیت میکنن که تاحالا شده خودمم حالم ازخودم بد شده بد فرهنگو قانونی داریم

بگووو ما پشتشيم نميذاريم كسي نازكتراز گل بهش بگه اونايي كه كتك ميخورن از بي كسيه ما خودمون مواظب دخت ...

😔😔😔😔😔 عزیزه دلم گاهی وقتا گاهی اتفاقات اجتناب ناپذیره  کاش قانونمون عوض میشد کااش کاش 

2738

شنیدم قرص فلوکونازول روز اقدام و‌یه روز بعد از اون بخوری 

توت فرنگی زیاد بخوری 

مخلوط گرده نخل نر و عسل 

سیاه دونه

ناشتا فلفل سیاه ۵ دونه

اگه بخوری احتمالا بچه پسر میشه

غرور من امپراتوری کبیر است که برای هیچکس سقوط نخواهد کرد

فرشته خانومی من یه پسر ۹ ماهه دارم و بشدت سردی خوربودم رفتم دکتر رژیم برا پسر دوماه رعایت کردم سره دوماهم باردارشدم صبح ها حتما ۵ تا دونه فلفل سیاه بعد صبحونه میخوردم با قرص ویتامین سی و ویتامین ای  دوبار درهفته تو جوش شیرین نشستم  گاهی هم تزریق  رابطه درشب تخمک گذاریم رعایت کردم روزی ۵ تا دونه خرما هم میخوردم شوهرم لب به سردی جات و لبنیات نزد وهر روز صبحانه شیره انگور با ارده میخورد  زعفرون تو غذام زیاد استفاده کردم البته شوهرم اهل گرمیحاتو شیرینه که خیلی خوبه  امیدوارم به اونیکه دلت میخواد برسی

فرشته خانومی من یه پسر ۹ ماهه دارم و بشدت سردی خوربودم رفتم دکتر رژیم برا پسر دوماه رعایت کردم سره د ...

مرسی عزیزم واسم دعا کنین تنها خواسته همسری رو براورده کنم خیلی دوست دارم شاد وخندون ببینمش البته الان هم شاد وخندونه اما با انرژی بیشتر دوست دارم ببینمش

شنیدم قرص فلوکونازول روز اقدام و‌یه روز بعد از اون بخوری  توت فرنگی زیاد بخوری  مخلوط گر ...

اره قبول دارم حرفاتو مرسی عزیزم...

امامن ۲سال پیش با رعایت رژیم واینا پسر شد اما نموند تو دلم واسمونی شد تو۲۵هفته..دعا کنین باز خدا حاجت دلمو بده یه پسر نفس بهم بده