2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه اخریه از اینه اون دوتا وسطیه از تخمک اهدایی و رحم اجاره ای 😁

جان من؟  

اسطورم بود

یکی زاییده که

عی بابا

خرابم کردی اصن

له شدم

دوستم؛من دیکتاتوری نیستم که به دموکراسی رای داده باشه  پس، اگر فکر میکنی نظرم اشتباهه یا حتی ناقصه،بهم بگو  
ایشالا زودتر به خواسته ات برسی عزیزم

فدا مدااااتم😘😘😘😘

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        
2728
عمل کن من عمل کردم ب خدا هیچ جا میرم ن میشناسم... 

خوشا به سعادتت🤪🤦‍♀️ قراره تابستون عمل کنم دیگه خودم و شانسم🙏

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        
 خوشا به سعادتت🤪🤦‍♀️ قراره تابستون عمل کنم دیگه خودم و شانسم🙏

حتما حتما عمل کنم هیچ ترسی نداره ب خدا... من ی آدم شدیدا استرسی حساس و... بودم ولی الان میگم کاش زودتر میکردم این بود 

2740
حتما حتما عمل کنم هیچ ترسی نداره ب خدا... من ی آدم شدیدا استرسی حساس و... بودم ولی الان میگم کاش زود ...

ارههه بزار تابستون بشه تو پدر دماغم میگردم😆😆😆😁 مرسیییی اجی🙏